Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít
BIO lze žít jednoduše každý den

BIO lze žít jednoduše každý den

BIO. Asi není člověka, který by toto označení neslyšel nebo nezpozoroval přibývající výrobky v regálech s tímto označením. V každém však vyvolává něco jiného.

Samozřejmě lze zde citovat odbornou literaturu, která tento pojem definuje. Cílem tohoto článku však není přepsat definici použitím jiných slov, ale podívat se na BIO s ohledem na každodenní život nejen rodiny, ale hlavně jedince, který stojí denně před několika rozhodnutími. A to nejen v oblečení, zdravém jídle, lidech, ale také ve způsobu života. A je jedno, jestli je vegan, vegetarián, nebo se chce obklopovat přírodními výrobky.

Možná je přemíra informací, které jsou v posledních letech k dispozici, někdy trochu ochromující, až zmatečná.  Vytrácí se prostor pro vlastní názor a ze všech těch pojmů, směrů, diet a restrikcí jde hlava kolem. A přitom my toužíme po jednoduchosti. A v tom BIO spočívá.

Jde o volbu jedince. Volbu v potravinách, oblečení, způsobu stravování, ale třeba i dopravy. BIO se totiž dotýká hned několika oblastí našeho každodenního života. A právě v těchto svých denních rozhodnutích máme možnost zvolit jednoduchost. Pokud volíme BIO v potravinách, navrací nás k ryzím, pravým chutím. Žádné zbytečnosti. Žádná nepotřebná aditiva, která jen rozptylují naše chuťové buňky. Ulehčí nám to tedy nejen nakupování a přemýšlení, co vše je ještě třeba k dochucení, ale také nás odmění zdravá potravina.

A jaké jsou tedy výhody BIO výrobků?

Za velkou přednost BIO výrobků lze považovat fakt, že volíme cestu šetrnější k přírodě, zvířatům, sobě, a hlavně budoucím generacím. A to myslím za pokus stojí. Ač je téma ekologie pro každého z nás na jiném stupni důležitosti, nelze ho zcela ignorovat. Proto se zkusme vydat cestou, kdy své kroky zvažujeme, a mějme na paměti možnost volby pravosti a jednoduchosti.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png