Dohromady jsme darovali
1 362 000
PORCÍ JÍDLA

LETOŠNÍ VÁNOCE BUDOU KOUZELNÉ PRO VŠECHNY.

Již před Vánoci jsme si dali předsevzetí, že se pokusíme zajistit, aby dobré a zdravé jídlo nechybělo na žádném vánočním stole. A tak jsme si stanovili skutečně velký cíl – darovat nejméně 1 000 000 porcí potravin těm, kteří to potřebují.

A povedlo se. K 1 000 000 porcí, které daroval Albert, jste přispěli Vy, naši zákazníci, v potravinové sbírce dalších 362 000 porcí. Děkujeme!

ZAŽÍT JSTE TO S NÁMI MOHLI I VY

Přispívat jste mohli i online - všech 170 000 Kč, které byly vybrány do čtvrté adventní neděle, rozdělí Nadační fond Albert ještě před Vánoci mezi 15 organizací (převážně Dětské domovy). Tato částka ale nemusí být konečná, protože online sbírka běží až do Nového roku. Chcete se také zapojit? Stačí přispět na sbírkový účet Nadačního fondu Albert pod číslem 5462482/0800.  

Peníze pomohou dětským domovům a dalším organizacím, které se z provozních důvodů nemohly zúčastnit potravinové sbírky.

SBÍREJTE BODYNA KOUZELNÉ DÁRKY

Sbírejte body za nákupy v prodejnách Albert a proměňte je v kouzelné dárky. Za každých 200 Kč vám připíšeme 1 bod, který pak můžete využít na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři.

Věrnostní program

MŮJ ALBERT

APLIKACE, KTERÁ VÁS
ODMĚŇUJE ZA TO, ŽE JÍTE LÉPE

Aplikace Můj Albert slouží jako věrnostní program, aktuální leták, nákupní seznam a inspirace v jednom. Odměňuje Vás kredity za všechny vaše nákupy a extra kredity za nákupy zdravých potravin.

Zároveň Vás informuje o všech aktuálních a Vámi preferovaných akčních nabídkách. Pro každodenní inspiraci tu naleznete recepty a tipy z magazínu Albert.

LETÁKY
RECEPTY A
INSPIRACE
NÁKUPNÍ
SEZNAM
KREDIT
ZA NÁKUPY

RECEPTY A INSPIRACE
PRO PRAVÉ VÁNOCE

Naše značky