Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít

Compliance a oznamovatelé

Děláme to, co je správné, každý den

Albert Compliance program je ucelený soubor interních směrnic, pravidel a právních norem zahrnující veškeré činnosti společnosti Albert, které vedou k prevenci před protiprávním a neetickým chováním a k zajištění jednání, které je v souladu se zákonem a standardy naší společnosti. Více o našem Compliance programu se můžete dozvědět z naší Směrnice Compliance.

Včasná detekce neetického, protiprávního či jinak nekalého jednání, které by mohlo ohrozit naši společnost, naše zákazníky či naše obchodní partnery je pro nás klíčová. Albert whistleblowing management systém je tu pro každého, kdo má podezření na etické pochybení nebo jiné porušení interních či právních předpisů ve vztahu k naší společnosti. Náš etický závazek Nebojíme se ozvat a také etické hodnoty jako Čestnost a Odvaha, představují základní kameny Albert whistleblowing management systému. 

Whistleblowing management systém společnosti Albert je založen ne fungujícím mechanismu oznamování a následného řešení obav z nekalého či nezákonného jednání a pochybení; dále zahrnuje také reporting, správu systému a pravidelné školení zaměstnanců společnosti Albert.

Jak nám můžete své obavy a podezření oznámit?

Albert whistleblowing management systém vám umožňuje oznámit vaši obavu či podezření několika způsoby. Využít můžete naši bezplatnou Fair play linku +420 800 142 643 (více o Fair play lince zjistíte na stránce  Fair play linka | Albert), ohlášení můžete učinit také prostřednictvím online formuláře, který najdete zde: www.albert.ethicspoint.com nebo nám zašlete email na adresu compliance@albert.cz. Své obavy či podezření nám můžete oznámit zcela anonymně. Ať už využijete jakýkoliv oznamovací kanál, každou zprávu považujeme za důvěrnou a chráníme soukromí oznamovatele a všech zainteresovaných osob. 

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png