Právě skrz žaludek láska dokáže divy. Odmění se vrchovatě a vášnivě, když jí naservírujete lanýže. Nebo ústřice. Moc drahé? Dobrá, tak pojďte do spíže znovu. A vida: láskyplnou povzbudivost najdete i v obyčejných rajčatech, taky v petrželi, chřestu -  když zůstaneme u zeleniny (česnek a cibuli radši vynechte, protože dech po nich nebývá nejatraktivnejší) a v ořeších.

Krémové těstoviny s chřestem

Jak své drahé polovičce připravit chřest? Vyzkoušejte Krémové těstoviny s chřestem. ​

Afrodiziakální zázrak vyvolá čokoláda. Ta dokáže zatočit hlavou natolik, že mozek vyplaví endorfiny a serotonin a slast je zaručená. Taky med je výborný. Ale jinak, vy všichni zamilovaní, uvařte cokoliv, jakkoliv, ale mějte při ruce drobné pomocníky. Stačí z nich jen špetka: chilli, koriandru, pepře, zázvoru, vanilky, skořice, máty, bazalky, muškátového oříšku, hřebíčku nebo rozmarýnu. Ta malá špetka takového koření přinese štestí, postaví vás na nohy, prostě láska. Znáte ji, že jo?

Horká čokoláda se smetanou a chilli

Pro milovníky čokolády jsme připravili recept na Horkou chilli čokoládu

Rajčata - obsahují flavonoidy, které rozširují cévy a podporují krevní oběh. Jejich účinky podpoříte, když je naservírujete s bazalkou. Chuť a vůně bazalky je velmi svůdná.

Čokoláda - dokáže vyprovokovat tělo, aby produkovalo své vlastní “drogy” - endorfiny a serotonin. A ty když se rozproudí po těle, z šedavého dne je rázem sluncem zalitá krajina a z toho “ostrýho typa” ihned “boží človíček”.

Koriandr - přidávali do nápoje lásky už ve starověku. Nejen kvůli vášni, ale věřilo se, že je to bylina nesmrtelnosti. Přitom ona hlavně podporuje trávení a vůbec umí tělo pěkně stimulovat.

Máta - chladí a osvěžuje celé tělo i dech. Stará se o to mentol v ní obsažený.