Dárková karta

V Albertu si můžete zakoupit kartu, kterou lze nabít libovolnou částkou od 200 Kč do 1500 Kč.

×

Pro správnou funkčnost těchto stránek používáme soubory cookies (více zde). Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte s jejich užitím (více zde).   ROZUMÍM


sipka2 Produkty
sipka2 Jak poznáte BIO?
sipka2 BIO RECEPTY

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Bio certifikát získají ty, které splní všechny předepsané postupy a podmínky. Můžete si být jistí, že vždy budou:

• chutnější, bez přidaných chemických látek
• z ekologického zemědělství
• šetrné k přírodě

Jak poznáte BIO?

Všechny bio výrobky jsou vždy označené logem Evropské unie, které potvrzuje, že byly kontrolovány a testovány nezávislými institucemi a pochází z ekologického zemědělství.

Výrobky takto označené splňují přísné podmínky způsobu výroby, zpracování, přepravy a skladování.

Grafický znak BIO s nápisem „Produkt ekologického zemědělství“ je čistě česká národní značka pro biopotraviny. Používá se jako celostátní ochranná známka pro biopotraviny. Takto můžou být označené pouze pravé české a cerfikované biopotraviny. K jejímu udílení jsou Ministerstvem zemědělství pověřeny kontrolní organizace.

Obě tyto značky zaručují, že produkty byly kontrolovány na každém kroku od pěstování na poli přes úpravu a zpracování ingredience až ke konečnému spotřebiteli a na českých biopotravinách se setkáme s oběma logy, např. na vybraných produktech Nature's Promise, které nakoupíte exkluzivně jen v prodejnách Albert.