Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
Naše značkyNature's Promise

App Store Google play

My v Albertu věříme, že zdravější život začíná u zdravějšího jídla.

Zdravé jídlo by totiž nemělo být výsadou, proto je od teď Nature's Promise a BIO s aplikací Můj Albert ještě výhodnější.

V aplikaci tak nyní najdete po celý měsíc 15% slevu z běžných cen na produkty Nature's Promise a BIO. Stačí si ji jen aktivovat.

My v Albertu věříme, že zdravější život začíná u zdravějšího jídla.

Zdravé jídlo by totiž nemělo být výsadou, proto je od teď Nature's Promise a BIO s aplikací Můj Albert ještě výhodnější.

V aplikaci tak nyní najdete po celý měsíc 15% slevu z běžných cen na produkty Nature's Promise a BIO. Stačí si ji jen aktivovat.

 

řada natures promise kids

Nature's Promise Kids je řada určená pro děti od 4 let a při výběru sortimentu pečlivě dbáme na složení jednotlivých výrobků. Můžete tak svým dětem dopřát nutričně vyvážené a hravé svačinky, které je budou bavit každý den!

řada natures promise baby

Řada Bio Baby nabízí příkrmy, ovocné kapsičky nebo šťávy, kterými můžete zpestřit dětský jídelníček od ukončeného 4. měsíce věku. Zároveň všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství.

řada natures promise bio

Vychutnejte si Bio výrobky tak, jak je příroda vymyslela. Široká nabídka biopotravin pocházejících z ekologického zemědělství zaručuje tu nejvyšší kvalitu!

řada natures promise veggie

Tyto vegetariánské a rostlinné produkty si mohou vychutnat všichni ti, kteří chtějí odlehčit svůj jídelníček. Široká nabídka pomazánek, polévek, masových alternativ a hlavních jídel.

řada natures promise free from

Potraviny bez lepku či laktózy? Zaměřte se na produkty Free from, které skvěle rozšíří váš jídelníček a inspirovat mohou každého, nejen ty, kteří trpí intolerancí či alergií.

řada natures promise healthy life

Produkty Healthy life vám usnadní každodenní výběr zdravějších produktů pro celou vaši rodinu. Najdete zde produkty z kozího a ovčího mléka, pestrou nabídku ovocných šťáv, džusů a nebo zázvorové shoty plné energie.

řada natures promise eco
řada natures promise eco plenky

Udržitelnost a odpovědný přístup k životnímu prostředí je pro značku Nature’s Promise dlouhodobě důležité téma a proto přinášíme produkty, jako například plenky nebo papírový program, které naplňují potřebné ekologické certifikace.

V Nature’s Promise výrobcích nikdy nenajdete žádná umělá aromata a barviva, palmový olej, glukózo-fruktózový sirup nebo třeba modifikovaný škrob. Seznam všech 102 kontroverzních látek, kterým říkáme striktně NE, najdete ZDE.

ČLÁNKY

Je jen na vás jaký životní styl si vyberete. Není to jen o tom, co vám chutná, ale především o pečlivém výběru nutričně vyvážených a snadno dostupných jídel. 

 • Nature’s Promise myslí na vaše miminka i na přírodu

   Každá maminka chce pro své miminko to nejlepší, a proto značka Nature’s Promise myslí nejen na zdravé stravování a pohodlí vašich dětí, ale...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Snídaně na zahřátí?

   Rum, nabízí se taková drsná chlapácká odpověď. No, s velkou nadsázkou bychom mohli říct, že ano, v nějaké velmi, ale velmi specifické...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Najděte si konečně čas a udělejte něco pro sebe

   Čas, ten je v našich životech určující, často si posteskneme: „Jen kdybych měl víc času.“ Nebo: „Na to už opravdu nemám čas, to...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Jak zpestřit dětem jídelníček

   Děti, to je zvláštní záležitost, někdy jako byste jim jako rodiče nerozuměli. Nabízíte jim nějakou vámi jednoznačně uznanou lahůdku (třeba...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Už na vás zase něco leze?

   Lézt na nás mohou různé věci, ale když jde o nějakou nemoc, je to obzvlášť nepříjemné. To se pak začneme cítit opravdu zle, nedobře. Děje...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Výživa při sportu aneb jak se stravovat, když si jdete zaběhat

   V dnešní době už nemůžeme pochybovat o důležitosti pravidelného sportování. Zlepšuje zdravotní stav, a navíc je zdrojem dobré nálady...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Rozdíl mezi veganem a vegetariánem

   V našem minulém článku – „Je raw strava vhodná i v zimním období?“ – jsme toto téma už nakousli, neboť...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Je raw strava vhodná i v zimním období?

   Některé informace jsou zdrcující. Třeba ta, že už při zahřátí potraviny (suroviny) na 42 °C dochází k likvidaci mnoha vitaminů,...

  ČÍST ČLÁNEK

 • Intolerance na laktózu. Trend dnešní doby?

   „Rozhodla jsem se, že nasadím bezlaktózovou dietu, slyšela jsem o tom ve fitku od Denisy. Laktóza je škodlivá, mně bývá často špatně...

  ČÍST ČLÁNEK