Dárková karta

V Albertu si můžete zakoupit kartu, kterou lze nabít libovolnou částkou od 200 Kč do 1500 Kč.

×

Pro správnou funkčnost těchto stránek používáme soubory cookies (více zde). Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte s jejich užitím (více zde).   ROZUMÍM

Zákaznický servis


Informace pro zákazníky

17. 3. 2020

Našim ctěným zákazníkům

Aktuální situaci, kterou vyvolalo šíření koronaviru, jsme si ještě před třemi měsíci nedokázali představit. Všichni přitom víme, že jde pouze o dočasnou záležitost, jejíž řešení však vyžaduje drsná opatření. Některá z nich sníží pohodlí našeho života, ale je to cena, kterou musíme zaplatit.

To, že máme všichni respekt z neznámého, je přirozené. Chtěli bychom vás ale ujistit, že každý z nás, zaměstnanců prodejen potravin a dalšího základního zboží, děláme maximum pro to, abychom vám a vašim rodinám zajistili vše, co k životu potřebujete. A není to někdy zrovna jednoduché.

Úzce spolupracujeme s vládou a našimi dodavateli, navýšili jsme kapacity distribučních center i jejich obsluhy, sklady jsme naplnili na maximum. Každý náš zaměstnanec zažívá něco, co nezažil. A to nejen v soukromém životě, ale taky v tom pracovním. A za to jim patří obrovské poděkování. Bez jejich obrovského nasazení by se zásobování zkomplikovalo, díky nim si ale můžete jít nakoupit každý den tak, jak jste zvyklí. Všichni si uvědomujeme, že na nás leží odpovědnost za to, aby měl každý dostatek potravin.

Vaši pomoc však potřebujeme i my

Chtěli bychom vás požádat, abyste při každém nákupu mysleli i na naše zaměstnance. Prosíme vás, abyste zvážili, zda skutečně potřebujete hromadit zásoby a nakupovat v tak nestandardních množstvích. Zboží v regálech průběžně doplňujeme, ale přirozeně se stává, že díky této situaci někteří zákazníci odejdou s prázdnou. A je to zbytečné. Pro všechny je přitom potravin dost a jejich nedostatek v žádném případě nehrozí. Potřebujeme však na to myslet všichni.

Dejme společně pozor na naše rodiny, přátele a sousedy. Postarejme se o ty kolem nás, kteří jsou starší, zranitelní nebo z nějakého důvodu nemohou či nechtějí opustit domov. Hodnoty jako pochopení, zodpovědnost a solidarita nám, občanům České republiky, nikdy nechyběly. A teď je ten správný čas je znovu ukázat.

Děláme vše, co je v našich silách, abychom tuto výzvu zvládli. Sloužit vám a zajistit bezpečí všech, kteří pro nás pracují, bude vždy naší prioritou.

Mnoho trpělivosti a klidu v těchto dnech vám přejí

Dopis ke stažení v PDF
16. 03. 2020


Informace o ochranných pomůckách pro zaměstnance prodejen

Zdraví našich zaměstnanců i zákazníků  a jejich bezpečí je pro nás na prvním místě. Doposud jsme postupovali v souladu s doporučením Státního zdravotního ústavu, který nošení jednoduchých ústních roušek jako ochranu před Covid 19 nedoporučuje. Vnímáme, že povolení může nyní přispět ke psychické pohodě zaměstnanců a proto toto opatření s eskalující situací rušíme. 

Jednáme také s vládou, aby nám poskytla ochranné pomůcky a zejména respirátory. Ty nelze v současném vyhlášeném stavu nouze nakoupit, jejich výroba, případný dovoz i distribuce se řídí instrukcemi vlády a prioritu mají zdravotnická zařízení.  My sami bohužel respirátory a dalšími ochrannými pomůckami nedisponujeme a nakoupit je nemůžeme. 

V prodejnách jsme navíc zavedli další preventivní hygienická opatření. Pracovníci na pokladnách můžou například využívat pro práci ochranné rukavice, které mají k dispozici, dále dezinfekční gely a antibakteriální mýdla. 

 

Odkaz na leták Státního zdravotního ústavu, odstavec o rouškách na s. 2

http://www.szu.cz/uploads/Epidemiologie/Coronavirus/Letaky/Letak_COVID_19_2.pdf23. 03. 2020


Upozornění na podvrh a fiktivní příspěvek na FB

podovdoKarcherV minulém týdnu se některým uživatelům sociální sítě Facebook začal zobrazovat fiktivní příspěvek, který informuje o vyhlášení výsledků k soutěži o produkty Kärcher. Za autora tohoto příspěvku je vydáván Albert.
 
Upozorňujeme naše zákazníky a všechny ostatní uživatele, aby na daný fiktivní příspěvek neodpovídali a nepokoušeli se spustit komunikační dialog! Jedná se o podvodný email či post, který zneužívá ochrannou známku a logo Albert. Společnost Albert se od zprávy distancuje a nemá s ní nic společného.
 
Na obrázku je příklad klamavého příspěvku z FB profilu Albert ČR, který byl v minulých dnech postován.

Archiv článků