Můj Albert

S novým věrnostním programem v mobilu ušetříte víc a za zdravé jídlo nejvíc. Sbírejte kredity a vyměňte je za slevu na cokoliv.

Dárková karta

V Albertu si můžete zakoupit kartu, kterou lze nabít libovolnou částkou od 200 Kč do 1500 Kč.

Zákaznický servis


Informace pro zákazníky

21. 10. 2021


Informace o stažení produktů OLMA

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert staženy produkty Mléko Olma čerstvé PET 1,5% 1L, BIO mléko Olma 4% 1L, Mléko selské čerstvé 3,9 1L, Česká chuť čerstvé mléko 1,5% PET 1L, společnosti Olma, a.s., a to z preventivních důvodů kvůli technickému problému během výrobního procesu, jež mohl zapříčinit mikrobiologickou kontaminaci. Tyto výrobky mají datum spotřeby 26.10., 27.10., 28.10., 29.10., 30.10.

Prosíme zákazníky, aby výrobky s těmito daty spotřeby nekonzumovali a vrátili je na prodejnu, kde je zakoupili a dostanou zpět peníze. Informace o reklamaci jsou dostupné na stránkách OLMA | česká mlékárna, kde mohou zákazníci produkty přímo reklamovat prostřednictvím emailu reklamace@olma.cz

K reklamaci přímo u společnosti OLMA, a.s. není třeba předkládat pokladní doklad, pouze připojte foto, na kterém bude vidět datum spotřeby (uvedené na hrdle lahve), počet kusů a číslo účtu, na který Vám budou zaslány peníze.

Za vzniklou situaci se omlouváme.

Archiv článků