Představujeme vám naše Albertovo Pekařství. Naše křupavé pečivo si od základu připravujeme podle vlastních jedinečných receptur. Nikde jinde, než v našich obchodech si ho tak nekoupíte.

Mlynářská řada

Záleží nám na tom, abyste jedli zdravěji, a proto pro vás máme báječnou Mlynářskou řadu žitného pečiva, které obsahuje až 100 % žita a je tak plné zdraví a vlákniny. Je nejen zdravé, ale i skvěle chutná! Přesvědčte se sami.

Mlynářská žitná veka

Mlynářská žitná veka

Naše první zdravá veka. Ze stejného těsta, jako vámi oblíbený mlynářský rohlík.
96 % žita z ní dělá zdravé a chutné pečivo na každý den. Vmžiku z ní vykouzlíte zdravou svačinku pro děti nebo zdravější chlebíčky na oslavu či posezení s přáteli.

Mlynářský žitný rohlík

Mlynářský žitný rohlík

S 96 % žita je velmi bohatý na vlákninu. Právě díky malému procentu pšenice je nadýchaný a křupavý. Náš Mlynářský žitný rohlík nejen že potěší vaše chuťové buňky, ale zároveň je skvělý i pro vaše zdraví.

Mlynářský žitný chléb

Mlynářský žitný chléb

Celozrnný, jemně mletý a s 3x více vlákniny – to je náš 100% žitný Mlynářský chléb. Pochutnáte si na něm jak vy, tak vy i vaše děti.

Vysoký obsah vlákniny – chleba 10 g, rohlík a veka 7 g vlákniny na 100 g výrobku. Žitná vláknina přispívá k normální činnosti střev v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Mistrovská řada

V Albertově Pekařství ctíme tradici a umění poctivých pekařů. Proto jsou naše Mistrovské chleby připravovány z poctivých českých obilovin. Obsahují 70 % žita a 30 % pšenice. Užijte si výraznou a zároveň příjemnou chuť kvasu a kmínu. Jste doma jen dva a menší chléb je pro vás lepší? Nebo naopak máte velkou rodinu a oceníte pořádný kus chleba? Vyberte si ze dvou velikostí našeho Mistrovského chleba – 800g a 500g.

Křupavý a chutný
Křupavý a chutný

Křupavý a chutný

Jak uchovat chleba čerstvý?

  1. Pokud máte chleba ještě teplý nebo vlažný, než ho uložíte, nechte ho hezky vychladnout. Až pak ho dejte do utěrky.
  2. Stárnutí a vysychání chleba zpomalíte zabalením do utěrky. Neměl by být na slunci ani na vzduchu. Hlavně ne v ledničce.
  3. Hlad má velké oči a všechen chleba nesníte. Dejte ho co nejčerstvější do umělohmotného obalu a zamrazte. Vydrží měsíce.

Volba spotřebitelů

Volba spotřebitelů je programem, který již dvacátým rokem monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovativní výrobky, které jsou nabízeny na českém trhu. Naše pečivo v čele s Mistrovským chlebem bylo oceněno českými spotřebiteli a získalo titul nejlepší novinka roku 2020 v kategorii pečiva. Kromě našeho Mistrovského chleba byly oceněny i další produkty veka krájená, chléb pšenično žitný kmínový a toustový chléb světlý, tmavý, máslový a celozrnný z Albertova Pekařství.  

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky