Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít

BUDOUCNOST NÁM KLADE OTÁZKY

BUDOUCNOST NÁM KLADE OTÁZKY
logo.png

Představujeme vám naše Albertovo Pekařství. Naše křupavé pečivo si od základu připravujeme podle vlastních jedinečných receptur. Nikde jinde, než v našich obchodech si ho tak nekoupíte.

Mlynářská řada

Záleží nám na tom, abyste jedli zdravěji, a proto pro vás máme báječnou Mlynářskou řadu žitného pečiva, které obsahuje až 100 % žita a je tak plné zdraví a vlákniny. Je nejen zdravé, ale i skvěle chutná! Přesvědčte se sami.

Lepší pro váslepší pro zdraví

Mlynářská řada
Mlynářská řada

Mlynářská brioška

Sladká, ale ne moc sladká.  Brioška je z žitného těsta, bohatá na vlákninu i bílkoviny. Nadýchané těsto s rozinkami je posypané křupavými plátky mandlí. Uchvátí vás na sladko i na slano. 

Mlynářská řada

Mlynářská žitná veka

Naše první zdravá veka. Ze stejného těsta, jako vámi oblíbený mlynářský rohlík.
96 % žita z ní dělá zdravé a chutné pečivo na každý den. Vmžiku z ní vykouzlíte zdravou svačinku pro děti nebo zdravější chlebíčky na oslavu či posezení s přáteli.

Mlynářská řada

Mlynářský žitný rohlík

S 96 % žita je velmi bohatý na vlákninu. Právě díky malému procentu pšenice je nadýchaný a křupavý. Náš Mlynářský žitný rohlík nejen že potěší vaše chuťové buňky, ale zároveň je skvělý i pro vaše zdraví.

Mlynářská řada

Mlynářský žitný chléb

Celozrnný, jemně mletý a s 3x více vlákniny – to je náš 100% žitný Mlynářský chléb. Pochutnáte si na něm jak vy, tak vy i vaše děti.

Vysoký obsah vlákniny – chleba 10 g, rohlík a veka 7 g vlákniny na 100 g výrobku, brioška obsahuje 6 g v vlákniny. Žitná vláknina přispívá k normální činnosti střev v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Mistrovská řada

V Albertově Pekařství ctíme tradici a umění poctivých pekařů. Proto jsou naše Mistrovské chleby připravovány z poctivých českých obilovin. Obsahují 70 % žita a 30 % pšenice. Užijte si výraznou a zároveň příjemnou chuť kvasu a kmínu. Jste doma jen dva a menší chléb je pro vás lepší? Nebo naopak máte velkou rodinu a oceníte pořádný kus chleba? Vyberte si ze dvou velikostí našeho Mistrovského chleba – 800g a 500g.

Mistrovská řada
Mistrovská řada

Křupavý a chutný

Jak uchovat chleba čerstvý?

Jak uchovat chleba čerstvý?

  1. Pokud máte chleba ještě teplý nebo vlažný, než ho uložíte, nechte ho hezky vychladnout. Až pak ho dejte do utěrky.
  2. Stárnutí a vysychání chleba zpomalíte zabalením do utěrky. Neměl by být na slunci ani na vzduchu. Hlavně ne v ledničce.
  3. Hlad má velké oči a všechen chleba nesníte. Dejte ho co nejčerstvější do umělohmotného obalu a zamrazte. Vydrží měsíce.

Volba spotřebitelů

Volba spotřebitelů je programem, který již dvacátým rokem monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovativní výrobky, které jsou nabízeny na českém trhu. Naše pečivo v čele s Mistrovským chlebem bylo oceněno českými spotřebiteli a získalo titul nejlepší novinka roku 2020 v kategorii pečiva. Kromě našeho Mistrovského chleba byly oceněny i další produkty veka krájená, chléb pšenično žitný kmínový a toustový chléb světlý, tmavý, máslový a celozrnný z Albertova Pekařství.  

Volba spotřebitelů

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png