Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyWellness ve vaší koupelně

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

17. ledna 2024

Wellness ve vaší koupelně. Se sběratelskou kampaní v Albertu se budete doma cítit jako v lázních

 

Začátek ledna bývá zpravidla hektický. Navodit pohodu, zrelaxovat a nabrat sílu do nového roku pomůže první letošní sběratelská kampaň v Albertu. Za nasbírané body mohou zákazníci získat s výraznou slevou ručníky v bio bavlně, masážní kartáč na tělo, vyhřívanou deku či aroma difusér a z domácí koupele si udělat lázeňský rituál, který pohladí po těle i na duši. Kampaň probíhá v obchodech Albert do 5. března.

 

Přivítejte nový rok s netradičním předsevzetím. Přidejte si na seznam více relaxace a odpočinku. „V dnešní rychlé době si dáváme různá motivační, často nereálná a náročná předsevzetí. Je třeba si ale uvědomit, že bez kvalitního odpočinku a relaxace dlouhodobě fungovat nemůžeme. Proto jsme pro naše zákazníky do nové kampaně spojili příjemné s užitečným tak, aby si každý mohl doma připravit své malé wellness a kvalitně si odpočinout,“ vysvětluje Renata Zákravská, z oddělení marketingu obchodů Albert.

Relaxujte v bio bavlně

Domácí lázeňskou pohodu si mohou zákazníci vykouzlit s více než desítkou produktů od značek Frotery a TrueLife. V nabídce najdou několik variant a velikostí BIO ručníků či osušek, vyhřívanou deku, aroma difusér s LED osvětlením, ručník na vlasy z mikrovlákna či masážní kartáč na tělo. „V kampani jsme také mysleli i na nejmenší a zařadili jsme proto do nabídky i dětskou osušku s oušky a kapucí,“ doplňuje Renata. Produkty lze získat se slevou až 70 %.

Body navíc

Tak, jako při každé sběratelské kampani, získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Bod navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci celkem osm bodů. Při sbírání do papírové kartičky získají zákazníci navíc body dva jako dárek, při využití aplikace Můj Albert dokonce tři.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 17. ledna do 5. března 2023, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/relaxujte.