Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyVelikonoční sběratelská kampaň

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

6. března 2024

Velikonoční sběratelská kampaň v Albertu odmění malé stavitele i velké kutily

Oslavte Velikonoce s novou sběratelskou kampaní, která potěší děti i dospělé. Malí stavitelé se mohou těšit na oblíbené stavebnice Lego, dospělí ocení prémiové nářadí značky Bosch. Kampaň probíhá v obchodech Albert od 6. března do 14. května.

S příchodem jara a velikonočních svátků se každoročně pojí práce na zahradě a jarní úklid. Pomoc s oběma aktivitami usnadní Albert s novou sběratelskou kampaní, ve které nabízí domácí a zahradní pomocníky značky Bosch. „Víme, že Velikonoce jsou událostí, při které se setkávají rodiny a společně si užívají jarní počasí a domácí pohodu. K tomu samozřejmě patří i přípravy, které chceme našim zákazníkům s prémiovým nářadím Bosch co nejvíce usnadnit,“ vysvětluje Kateřina Hanušová z oddělení marketingu obchodů Albert. V řadě Bosch zákazníci najdou strunovou sekačku, vysokotlaký čistič, akumulátorové nůžky a mnoho dalšího.

Lego zabaví všechny generace

Dětem zase vyplní volné chvíle oblíbené stavebnice Lego, které zároveň přispějí k rozvoji jejich představivosti a kreativity. „Zákazníci mohou vybírat z osmi druhů ministavebnic a čtyř stavebnic. V nabídce najdou různé řady značky Lego, od oblíbených Duplo a Technic až po stavebnice s motivy Minecraft či Disney,“ popisuje Hanušová. V kampani mohou zákazníci celkem vybírat z 12 různých produktů, a to se slevou až 70 %.

Ještě snadnější nákup s body navíc

Tak jako při každé sběratelské kampani, i tentokrát získají zákazníci za každých 200 korun za nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. Na odměny v podobě výrobků Lego a Bosch je potřeba nasbírat osm bodů s tím, že Albert dává jako dárek dva body navíc v případě klasické papírové kartičky, při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci do začátku dokonce tři body.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 6. března do 14. května 2024, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/lego a www.albert.cz/bosch.