Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyUžijte si Velikonoce s věrnostní kampaní v Albertu

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

21. března 2023

Užijte si Velikonoce s věrnostní kampaní v Albertu

Užijte si Velikonoce s novou sběratelskou kampaní. Letos můžete s dětmi objevovat celý svět s encyklopediemi od Albatrosu, dospělí pak jistě ocení skvělé pomocníky do kuchyně, se kterými bude příprava velikonoční hostiny jedna radost. Kampaň probíhá od 22. března do 16. května.

Mezi oslavy jara a Velikonoc neodmyslitelně patří i chvíle strávené s rodinou, ať již při čtení knížek, výletech, vaření či setkání širšího kruhu příbuzných. Právě pro přípravy velikonoční hostiny ocení kuchaři pomocníky od značky Fiskars.

Velikonoce jsou každoročně velkou událostí a příležitostí, při které se setkávají rodiny a společně si užívají hezké chvíle s dobrým jídlem. Právě proto jsme do kampaně zařadili několik pomocníků, se kterými půjde příprava beránka, vajíčkové pomazánky či příprava masa hladce,“ vysvětluje Kateřina Hanušová z oddělení marketingu obchodů Albert. V řadě Fiskars si zákazníci mohou zakoupit silikonovou mašlovačku nebo stěrku, škrabku, kráječ vajíček, nůžky na kuře a mnoho dalšího.

Objevte s dětmi zvířecí svět
Užijte si s dětmi chvíle odpočinku s naučnými encyklopediemi od Albatrosu. Dozvíte se zajímavosti ze zvířecího světa a když budete chtít vyrazit na výlet, můžete sáhnout po dvou veselých batůžcích. „Zákazníci si mohou vybírat z 5 hravých encyklopedií, ale i ze dvou veselých batůžků s motivem opičky a jednorožce. Pro malé kreativce pak máme od značky Fiskars ještě 3 druhy nůžek, se kterými se to bude vystřihovat samo,“ dodává ke druhé části kampaně Hanušová.

V kampani mohou zákazníci celkem vybírat z 20 různých produktů, které lze získat již od 49,90 Kč.

Snadný nákup s body navíc

Tak jako při každé sběratelské kampani získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci osm bodů. Albert dává jako dárek tři body navíc v případě klasické papírové kartičky. Při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci místo tří bodů dokonce čtyři.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 22. března do 16. května 2023, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/encyklopedie nebo www.albert.cz/fiskars.