Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
news-roomsvacinky-pro-male-vyletniky

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

1. června 2023

Nature’s Promise Kids, hravé a chutné svačinky pro malé výletníky

Prázdninové výlety se už nezadržitelně blíží a s nimi i příprava dětských svačinek na cesty. Bohatý výběr nutričně vyváženého a chutného občerstvení nabízí hravá řada Nature’s Promise Kids, kterou najdete exkluzivně v prodejnách Albert. Chutný sortiment pro děti od 4 let má pečlivě vybrané složení a vaše ratolesti si s ním zaručeně vychutnají letní zážitky naplno.

Malý hlad zaženou třeba křupaví Nature’s Promise Kids Kukuřiční delfínci. Tyto veselé křupky mají příjemnou, lehce solenou chuť a jsou přirozeně bezlepkové. Rodiče jistě potěší i fakt, že suroviny pochází z ekologického zemědělství. Pro mlsné jazýčky čekají v prodejnách Albert i jemně sladké špaldové sušenky Nature’s Promise Kids Špaldová zvířátka. Sladkou chuť jim dává rýžový a agávový sirup, obsahují pouze bio suroviny a nenajdete v nich ani kapku palmového tuku. Vybrat si můžete z klasické nebo kakaové varianty.

Tyčinky plné vlákniny

Malé a úžasně měkké Nature’s Promise Mini Müsli tyčinky bez přidaných cukrů a lepku dodají dětem energii a chuť do dalších letních dobrodružství. Jejich složení vládne naklíčený oves spolu s prospěšnou vlákninou a vybrat si můžete mezi meruňkovou a višňovou příchutí. Skvělým zdrojem vlákniny jsou také Nature’s Promise Kids Tyčinky, které by neměly u letních zážitků chybět. Mandlovo-datlovou svačinku najdete ve variantě s jahodami nebo kakaem a banánem.

Ovocná vzpruha pro malé mlsouny

Letním dnům dodají přírodní svěžest Nature’s Promise Ovocné plátky. Jde o nadrcené, 30 hodin šetrně sušené ovoce, které je zbavené veškeré vody a obsahuje vysoký podíl vlákniny. Ve složení plátků nenajdete přidané cukry, aromata ani konzervanty, takže můžete svým dětem dopřát tuto ovocnou radost kdykoli, kdekoli a bez obav.

Mošty pro radost a osvěžení

Nedejte v létě šanci žízni a zpestřete dětem pitný režim s ovocnými mošty z řady Nature’s Promise Kids. Na 1 litr moštu je použito 1,6 kg ovoce a nepřidávají se do něj žádné konzervanty. Mošty najdete v různých variantách například jablko a borůvka nebo jablko a jahoda, takže si své oblíbené ovoce najde každý malý dobrodruh. Hravá víčka se navíc dají sbírat a skládat jako dílky skládačky, takže najdou kreativní uplatnění i po vypití nápoje.