Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávySběratelská kampaň

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

15. května 2024

Sběratelská kampaň obchodů Albert přináší designové skleničky pro každou letní příležitost

Stylové sklenice z kvalitního českého skla dodají eleganci letnímu nealko osvěžení i slavnostnímu přípitku. Díky nové sběratelské kampani z obchodů Albert si mohou zákazníci od 15. května až do 23. července pořídit za nasbírané body spolu s nákupem i jedinečné sklo Crystal Bohemia s výraznou slevou. Kolekce obsahuje celkem pět typů sklenic v balení po dvou kusech.

Značka Crystal Bohemia v sobě nese tradici českého křišťálu a do sběratelské kampaně v Albertu přináší své jedinečné designové sklenice s obsahem titanu z řady Columba Optic. Vybavit si domácnost může každý přesně tím typem skla, které se mu hodí nejvíce. Body lze uplatnit na decentně elegantní sklenice na vodu, ale i na pivo, šampaňské, koktejly či červené víno a také na bílé víno. S osmi nasbíranými body zákazník získá slevu přes 70 %, se kterou pořídí balení dvou sklenic za 49,90 Kč.

K přicházejícím letním měsícům neodmyslitelně patří i radost z osvěžujícího nealko nápoje, bezstarostná sklenička drinku s přáteli a samozřejmě i vychlazená sklenice piva, ať už na zahradní grilovačce nebo jen tak pro zpříjemnění večera,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert a dodává: „Jsme rádi, že se můžeme s novou sběratelskou kampaní hrdě přihlásit k výjimečné tradici českého sklářství a naše zákazníky potěšit pěti druhy krásného nápojového skla.“

Sbírejte body navíc

I v této sběratelské kampani platí jednoduchá mechanika – za každých 200 Kč získají zákazníci jeden bod a za celkových osm bodů mohou uplatnit slevu na vybrané sklenice. Body lze sbírat v hypermarketech i supermarketech Albert, a to jak na papírové kartičce, tak i v aplikaci Můj Albert. Příjemný extra bod navíc se připočítá za nákup jakéhokoliv vína z řady Sommelier Collection.

Kampaň probíhá v obchodech Albert od 15. 5. do 23. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob. Přehled produktů, úplná pravidla a veškeré další informace jsou uvedeny v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, v obchodech Albert nebo na webových stránkách Albert.