Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyEco produkty Nature’s Promise

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

13. července 2023

Čistý domov s šetrnými Eco produkty Nature’s Promise

Není nad to, když vaše domácnost dýchá svěžestí a čistotou a zároveň je vše uklizeno šetrně s ohledem na přírodu. Nature's Promise přináší ekologické produkty pro čistou a svěží domácnost. Provoňte svou kuchyň i koupelnu přípravky z řady Nature’s Promise Eco s esenciálními oleji, které získaly jeden z nejpřísnějších mezinárodních certifikátů EcoGarantie. Můžete si být jisti, že vám umožní udržovat váš domov čistým a zároveň být šetrný k přírodě.

Čistá koupelna s vůní citrusů

Centrum vší čistoty a hygieny je bezesporu koupelna. Dopřejte jí účinnou péči s pomocí Čističe koupelny s vůní citronů. Přírodní, povrchově aktivní látky odstraní nevzhledný vodní kámen i usazeniny na umyvadle nebo baterii. Čistič kromě lesku dodá koupelně i příjemnou vůni díky bio esenciálnímu citronovému oleji.

Záchodovou mísu vyčistěte s Eco WC Čističem s rozmarýnem a citronem, který neobsahuje chlor. Díky kyselině citronové a povrchově aktivním látkám rozpustí usazeniny a kompletně vyčistí i hůře přístupná místa. Má jemnou vůni po bio rozmarýnové a citronové silici.

Perte prádlo šetrně a ekologicky

Více ekologicky může díky produktům Eco Nature’s Promise prát i vaše pračka. Jemný Eco Prací prášek je zcela bez parfémů. Je k dostání jak ve variantě pro bílé, tak barevné prádlo.

Pokud vám více vyhovuje tekutý prací prostředek, vezměte svému prádlu na pomoc Eco Prací gel Sensitive s extraktem z mýdlových ořechů. Jde o ideální řešení pro praní textilu ekzematiků, alergiků či kojenců, protože v jeho složení nenajdete žádné parfémy ani alergeny, takže oblečení vyprané v gelu nedráždí pokožku.

Pokud vaše oblečení nebo bytový textil postihla nehoda v podobě skvrny od vína, krve, inkoustu nebo mastnoty, povolejte do boje Nature’s Promise Eco žlučové mýdlo bez palmového oleje, parfémů či barviv.

Skvělým řešením pro ekzematiky a alergiky je také Nature’s Promise Eco Máchadlo s levandulí. Jeho pH neutralizuje prací lázeň a tím usnadňuje vyplavování nevymáchaných zbytků z různých pracích prostředků. Díky tomu nebudou dráždit citlivou pokožku. Máchadlo je neocenitelný pomocník i v případě, že bydlíte v oblasti s tvrdou vodou, která způsobuje zašednutí barev. Textil je díky němu opět jasnější a například ručníky stejně savé, jako dřív.

Kuchyně, nádobí a myčka

Čistou kuchyň vám pomůže udržet Nature’s Promise Eco Čistič kuchyní ve spreji. Jednoduše s ním dřez, obklady, pekáče, pánve a další nádobí zbavíte nečistot, mastnoty a otisků prstů, tak aby se vám v čistém prostředí vařilo s chutí.

Podobně působí i Nature’s Promise Eco Soda bicarbona, která působí jako univerzální čistič, který dokonale neutralizuje pachy.

Pokud vám není příroda lhostejná a chcete ekologicky přistupovat i k mytí nádobí, sáhněte po Nature´s Promise Eco gelu na ruční mytí nádobí s bio esenciálním citronovým olejem. Funguje na bázi rostlinných, povrchově aktivních látek, je biologicky odbouratelný a jeho šetrnost k pokožce je dermatologicky testována.

Nature’s Promise Eco gel do myčky pomeranč vyřeší otázku ekologie i těm, kdo myjí nádobí v myčce. Obsahuje extra množství výtažků z mýdlových ořechů, a i když je ekologický, mistrně odstraňuje nečistoty. Přírodní povrchově aktivní látky mají výborné odmašťovací účinky a soda bikarbona pomáhá odstraňovat zaschlé zbytky jídla.

S novými udržitelnými pomocníky pro domácnost Nature's Promise Eco získáte nejen čistý domov, ale také přispějete k lepšímu životnímu prostředí.