Skip
Albert logoAlbert logo

Welcome!

My profile
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
Chci jíst lépeGrilujte pořád a schutí

Gril

GRILUJTE POŘÁD A S CHUTÍ

S GRILOVACÍ NABÍDKOU OD ALBERTU MÁTE NA TO!

Královské kuře

KRÁLOVSKÉ KUŘE

Objevte spolu s námi Královskou řadu na gril se 100 % českým původem. Zkuste Královské kuře s marinádami na gril: Marináda se sušenými rajčaty Pomodoro, opravdu pálivá marináda PIRI-PIRI a marináda s máslem a bylinkami. Péči a vytrvalou píli místních farmářů jednoduše poznáte na skvělé chuti a pevnosti masa. Kuřata mají 2x delších chov, jejich krmivo je nutričně vyvážené a mají více místa pro pohyb.

OBJEVTE KRÁLOVSKOU ŘADU

Bio grilovačka

BIO GRILOVAČKA

Jestli vám není buřt, z čeho je váš špekáček, máte na to zkusit ho BIO! Jen v Albertu máme BIO špekáčky z bio masa, bio koření a bio sádla. Když už máte rádi to přírodní, klidně grilujte komplet BIO. BIO burger, BIO bulka, BIO zelenina, BIO kečup? U nás ano.

NEJVÍCE BIO ŠIROKO DALEKO

Piri piri

PIRI PIRI

Máte na fakt ostrou grilovačku? Naše řada z PIRI-PIRI papriček je totiž opravdu pálivá! PIRI-PIRI špekáčky, PIRI-PIRI burgery, PIRI-PIRI Královská křidélka, nebo poctivě pálivá PIRI-PIRI žebírka. Pokud máte na to, tak s Albertem máte na to, protože cena vás pálit nebude!

NEBOJÍM SE TOHO

Ryby

RYBY

Grilované ryby, co chutnají jako u moře? Máte na to. Zkuste každý týden něco nového z Rybího trhu a vyberte si rybu z ověřeného původu. Certifikovaného tuňáka, pražmu, krevety, nebo velmi šťavnatého a na gril ideálního lososa kisuče. Grilujte jako u moře na velké slevové vlně. S námi máte na to.

NAHODÍM UDIČKU

Maso

MASO

Máte na to grilovat maso pořád a s chutí. 100% irské Angus burgery, Salsiccia klobásky, kuře královské chuti nebo šťavnaté Queensland steaky. Dopřejte si pořádnou masovou grilovačku. S pořádnou slevou od Albertu máte na to.

ZJISTI VÍC O NAŠEM MASE

Burgery

BURGERY

Naše BIO burgery jsou vyrobeny z bio masa, které pochází od farmářů, kteří dbají na životní prostředí a udržitelnost. Každý kousek tohoto šťavnatého masa je plný chuti a zdraví. Přidejte se k nám a objevte skvělou kombinaci zdraví, kvality a lahodné chuti. Užijte si BIO burgery na vašem grilu a udělejte si letní grilování ještě výjimečnějším. S Albertem se grilování stává zážitkem

BURGER NA OHEŇ

GRILOVACÍ NABÍDKA OD ABERTU

Zažijte dokonalou grilovací sezónu s Albertem! Naše široká nabídka čerstvých mas, čerstvé zeleniny a kvalitního grilovacího příslušenství vám umožní připravit nezapomenutelné grilování pro rodinu a přátele. Přijďte k nám a objevte chuť letního grilování s Albertem!

Grilovací nabídka

RECEPTY