Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít

Fair play linka

Respektujeme jeden druhého a nebojíme se ozvat

Nám v Albertu záleží na lidech - na našich zaměstnancích, zákaznicích a obchodních partnerech. Když o sebe navzájem pečujeme a respektujeme se, pomáháme tím vylepšovat svět kolem nás. Stejně tak dbáme na dodržování zákonů a ve všech našich vztazích jednáme eticky, zkrátka hrajeme fair.

Pokud však narazíte na chování, které je v rozporu s našimi etickými zásadami či máte podezření na protiprávní jednání a chtěli byste nám ohlásit svou obavu či podezření, využijte naši bezplatnou Fair play linku.

 

Naše etická linka je vám dostupná na telefonním čísle +420 800 142 643, a to 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Pokud byste raději své oznámení učinili písemně, využijte náš webový formulář, který naleznete zde www.albert.ethicspoint.com. Můžete nám napsat také emailem na adresu compliance@albert.cz.

Pokud budete podávat hlášení, doporučujeme Vám, abyste se identifikovali, ale plně respektujeme, pokud si přejete zůstat v anonymitě. Všechna hlášení patřičně prošetříme a zachováme důvěrnost vámi zaslaných informací.

Bez ohledu na zvolený způsob nahlašování je klíčem ozvat se a upozornit na problémy, aby bylo možné je rychle identifikovat a adekvátně řešit. Jen mějte na paměti, že naše Fair play linka neslouží k ohlašování a řešení zákaznických stížností, reklamací (využijte naši zákaznickou linku) či zasílání obchodních sdělení a nabídek.

 

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png