Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít
Nature’s Promise: Osvěžení z přírody

Nature’s Promise: Osvěžení z přírody

To nejčerstvější pití plné vitamínů přinášejí osvěžující džusy, smoothies i limonády z prémiové řady Natures's Promise. Jsou vyrobeny z čerstvého ovoce lisováním za studena, a proto si díky této šetrné metodě zachovají mnohem více vitamínů, minerálů a enzymů, než při kterémkoli jiném způsobu výroby. Navíc neobsahují konzervanty ani jiná aditiva.

Jak funguje lisování za studena?

Při výrobě se ovoce nejprve rozdrtí na jemnou kaši, která se následně za studena vylisuje. Postup je velmi šetrný a každý druh se zpracovává jinou lisovací technikou respektující přirozené vlastnosti ovoce. Díky tomu se všechny důležité živiny dostávají z ovoce rovnou do džusu. Protože čerstvé džusy, šťávy a limonády Nature’s Promise neprocházejí žádnou konzervací, jsou určeny pro rychlou spotřebu.

Co máme v nabídce?

Výběr nových nápojů Nature’s Promise je opravdu rozmanitý; k mání jsou buď tradiční ovocné džusy, smoothies nebo osvěžující limonády.

Široký výběr čerstvých ovocných džusů

Široký výběr čerstvých ovocných džusů

Za studena lisované džusy nastartují váš den, ať už si vyberete variantu z čerstvého ovoce nebo třeba zeleninovou šťávu. Jde o skvělou alternativu, když není čas připravit si vlastní džus.

S čerstvými limonádami zaženete žízeň

S čerstvými limonádami zaženete žízeň

Vyladěná kombinace neperlivé vody s čerstvým džusem z ovoce lisovaného za studena, přesně takové jsou naše čerstvé limonády. Ideální jsou pro letní osvěžení i pravidelný pitný režim.

Smoothies plné vitamínů a zdravé vlákniny zasytí

Smoothies plné vitamínů a zdravé vlákniny zasytí

Smoothie je hustý ovocný snack plný vitamínů a zdravé vlákniny. Skvěle povzbudí po cvičení, na výletě, zkrátka vždy, když potřebujete zahnat hlad. A je neuvěřitelně chutné!

K čemu se hodí?

Jistě, hodí se samozřejmě k pití, u toho ale rozhodně nekončí. Z osvěžujících ovocných džusů i limonád Nature’s Promise můžete připravit skvělé ovocné koktejly – stačí přidat trochu ledu, bylinek nebo i kapku vhodného alkoholu.

Smoothie můžete zkombinovat s oblíbeným müsli nebo obyčejnými vločkami. Velice populární jsou i „smoothie bowls“, tedy smoothie misky, které stačí doplnit čerstvým ovocem, ořechy a zdravými semínky.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png