Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít
Nature’s Promise myslí na vaše miminka i na přírodu

Nature’s Promise myslí na vaše miminka i na přírodu

Každá maminka chce pro své miminko to nejlepší, a proto značka Nature’s Promise myslí nejen na zdravé stravování a pohodlí vašich dětí, ale také na přírodu a její trvalou udržitelnost. V řadě Nature’s Promise Bio Baby můžete najít příkrmy pro děti od nejmenšího věku. Ty vynikají svým složením z pečlivě vybraných surovin z ekologického zemědělství a nenajdete v nich žádné přidané soli, konzervanty, dochucovadla nebo barviva. Díky tomu si u maminek značka vybudovala důvěru. Aktuální novinkou jsou ekologické plenky Nature’s Promise, které vašemu miminku dopřejí maximální pohodlí ve dne i v noci. Najdete je exkluzivně v prodejnách Albert.

Šetrné nejen k pokožce miminka, ale i k přírodě

Udržitelnost a odpovědný přístup k životnímu prostředí je pro značku Nature’s Promise dlouhodobě důležité téma a příslib, protože na budoucnosti našich dětí a životního prostředí záleží.

Plenky Nature’s Promise Eco jsou prvními produkty, které v řadě Eco můžete koupit. Vynikají svou skvělou funkčností a jsou šetrné nejen k pokožce miminka, ale i k přírodě. To potvrzují i certifikace Eco Label a I’m green. Plenky jsou vyrobeny z ekologicky udržitelných materiálů na rostlinné bázi, k jejichž produkci byla použita cukrová třtina. Díky přírodním materiálům jsou plenky bezpečné a hypoalergenní, jsou dermatologicky testované a nenajdete v nich žádné parfémy, chlór ani latex.

Speciální technologie Flash Dry zrychluje vsáknutí tekutiny do jádra plenky a zajišťuje její perfektní savost. Absorpční jádro pak udržuje zadeček miminka v suchu až 12 hodin. Zároveň jsou plenky měkoučké a pohodlné pro nošení.

Naše plenky splňují parametry pro ekologické výrobky a zároveň neztrácí na hravém designu. Veselé ilustrace stromů, rostlin a zvířátek, které odkazují na pozitivní vztah značky k přírodě a čistotě, budou bavit i dospělé. Potisk je samozřejmě provedený bezpečným, certifikovaným inkoustem.

Plenky Nature’s Promise Eco jsou tedy ideální volbou pro všechny maminky, které nechtějí používat ty látkové, ale myslí na přírodu a preferují ekologičtější alternativu jednorázových plen.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png