Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít
Mlsat se dá i zdravě a s kvalitními bio výrobky

Mlsat se dá i zdravě a s kvalitními bio výrobky

Znáte ten nepříjemný, až provinilý pocit, když si dáváte něco dobrého, jen tak na chuť, protože vás honí mlsná? Obvykle nějakou sušenku, pišingr nebo i sladké pití? Tak to je tento článek přesně pro vás. My takový pocit známe také, a právě proto jsme do naší nabídky Nature’s Promise zařadili spoustu kvalitních a zdravých výrobků, které vám umožní mlsat a nemít při tom neblahý pocit, že si ničíte zdraví. Neboť mlsání, věřte nebo ne, může být i zdravé.

A ještě jedna věc je důležitá: i v mlsání platí, že zvyk je železná košile. Právě proto je i tady dobré popustit uzdu fantazii. Nedržet se pouze toho ozkoušeného a stereotypního. Mlsání je nesprávně spojováno právě s něčím sladkým, čokoládou nebo zákuskem. Proto byste asi nevěřili, co pro někoho může být pamlskem a že by se něco takového mohlo stát mlsáním i pro vás. Zkusíme vás tedy inspirovat zdravou nabídkou výrobků Nature’s Promise.

Zdravé výrobky od Nature’s Promise

Začneme velmi netradičně právě s jednou takovou dobrotou, kterou byste do kategorie mlsání určitě nezařadili. V naší nabídce bio mas pod značkou Nature’s Promise najdeme například hovězí polotovar. Co kdybyste si ho podle chuti přikořenili a udělali pěkný malý karbanátek?

Potom si jej opečete na pánvi, nejprve dvě minuty z každé strany prudce, tak aby v něm zůstala šťáva, a následně ho dopečete 3–5 minut z každé strany dle preferencí. Karbanátek poté vložíte třeba mezi dva kousky našeho bezlepkového Vital chleba se slunečnicovými a lněnými semínky společně s plátkem rajčete. No představte si to. Nepřijde vám to jako ideální svačina? Pokud bude mít karbanátek třeba jen 50 g, bude to pro tělo tak akorát. Anebo, abychom nabídli něco z tohoto ranku i vegetariánům, Nature’s Promise má v nabídce i Veggie pochoutku, takové vegetariánské párečky to jsou. A jeden, opečený, s čerstvým rohlíčkem z Albertovy pekárny a hořčicí… i to lze nazvat pamlskem, nebo ne?

Ale jistě, jak jsme řekli na úvod, mlsání je především něco sladkého a třeba i rychlého. Přesně to splňuje náš chlazený veggie dezert s jablkem a skořicí v bio kvalitě. A pokud si ho dáte do mističky a malinko, ale opravdu malinko zahřejete, bude to pamlsek pro podzimní večer jako stvořený. No a když máte doma děti, těm můžete nabídnout přesnídávku Baby jablko a jahoda se sušenkami. Anebo že byste si ji dali i vy sami?

Začali jsme pamlskem v podobě hamburgeru a nakonec vám nabídneme něco opravdu malinkého. Nasypte si na dlaň hrstičku našich bio mandlí z ekologického zemědělství a můžete si dát drobnou chuťovku jen tak, třeba při chůzi mezi kuchyní a obývákem.

Mlsat je takové drobné slovo, žádný plný talíř, půl kila, hrouda hmoty, i v tom to je. S výrobky Nature’s Promise v patřičném množství se dá mlsat opravdu zdravě. Tak, že kromě potěšení a chutí se vašemu tělu dostane potřebných živin a naopak nevhodné látky ho nezatíží. Stačí si vybrat.

Přejeme zdravé mlsání výrobků se zelenými lístky na obalu.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png