Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
Pro zákazníkyDo školy ještě levněji

Kompletní podmínky akce

Sešity 8+2 – Akce platí na všechny sešity, poznámkové bloky, sešity a bloky s kroužkovou vazbou i tvrdými deskami, ve všech velikostech (nevztahuje se na čtvrtky, omalovánky). Při koupi 10 kusů sešitů zaplatí zákazník jen 8 kusů, nejlevnější dva neplatí.

Obaly na sešity 8+2 – Akce platí na obaly na sešity formátu A4, A5, nebo nastavitelné (nevztahuje se na euroobaly). Při koupi 10 kusů obalů zaplatí zákazník jen 8 kusů, nejlevnější dva neplatí.

Štětce 4+1 – Akce platí na všechny kancelářské a školní štětce určené k malování, platí na kusové štětce i sady, kdy sada je považována jako 1 ks (nevztahuje se na kosmetické štětce).  Při koupi 5 kusů štětců zaplatí zákazník jen 4 kusy, nejlevnější neplatí.

Obyčejné tužky 4+1 – Akce platí na všechny obyčejné/grafitové tužky, platí na kusové tužky i sady, kdy sada je považována jako 1 ks (nevztahuje se na pastelky, mikrotužky a náplně). Při koupi 5 kusů tužek zaplatí zákazník jen 4 kusy, nejlevnější neplatí.

Roller Tornado 4+1 – Akce platí na kuličkové pero Centropen Roller Tornado. Při koupi 5 kusů rollerů Tornado zaplatí zákazník jen 4 kusy, nejlevnější neplatí.

Pilot náplně 4+1 – Akce platí na všechny tloušťky modrých náplní Pilot, platí na sady 3 ks a sady 6 ks, kdy sada je považována jako 1 ks (vztahuje se na položky 6 ks Ø 0,7 mm, 3 ks Ø 0,7 mm, 3 ks Ø 0,5 mm, 3 ks Ø 0,5 mm). Při koupi 5 kusů náplní Pilot zaplatí zákazník jen 4 kusy, nejlevnější neplatí.

DO ŠKOLY JEŠTĚ LEVNĚJI vychází ze skutečnosti, že položky ze školního sortimentu uváděné v akčních letácích a katalozích jsou již nabízeny za akční ceny, které když zákazník nakoupí v multibuy, získá je ještě levněji. Multibuy se tedy vztahuje i na produkty v akci.“