Můj Albert

S novým věrnostním programem v mobilu ušetříte víc a za zdravé jídlo nejvíc. Sbírejte kredity a vyměňte je za slevu na cokoliv.

Dárková karta

V Albertu si můžete zakoupit kartu, kterou lze nabít libovolnou částkou od 200 Kč do 1500 Kč.


KÁVA JEDINEČNÝCH CHUTÍ
Zrnková káva
mletá káva
Instantní káva
Kapsle
najděte si svou perlu

Najděte svou perlu mezi kávami. V mistrovských pražírnách se pečlivě vybraná
zrnka kávy praží již od roku 1895. Tyto drahokamy chutí pěstované
s respektem k přírodě vám přinášíme ze všech koutů světa.

Zrnková
Mletá
Instantní
Kapsle

Zrnková
káva perla

PERLA COLOMBIA ORIGINS No 7

Ochutnejte intenzivní a bohatou chuť a aroma tmavě pražených kávových zrn arabica s tóny černého rybízu. Nádherné kávové plantáže najdete v Kolumbii, ​v místě obklopujícím rovník, hned na okraji And. Díky této ideální poloze a mistrným znalostem kolumbijských pěstitelů se tato káva může pyšnit naprosto výjimečnou kvalitou a bohatostí chuti. K dostání v prodejnách Albert káva zrnková a mletá.

PERLA INTENZA No 9

Intenzivně pražená káva silné chuti. Jde o směs kávy 80 % arabica, 20 % robusta. Plná a kulatá chuť připomínající hořkou čokoládu nebo čerstvě upečený chléb. Přináší intenzivní zážitek ze silné chuti pro skutečné milovníky skvělého šálku espresa.

Mletá
káva perla

PERLA ITALIAN ROAST NAPOLI No 8

Intenzivně pražená káva silné, kořeněné chuti s vyváženým aroma pro váš nejchutnější šálek espressa. Naši kávoví mistři již po staletí vychází z italských tradic a v každé kávě řady Italian Roast ochutnáte charakteristické rysy různých italských regionů. Čím více na jih, tím intenzivnější zážitek ze silné chuti. K dostání v prodejnách Albert káva zrnková a mletá.

PERLA AROMA No 6

Směs kávy arabica a robusta s harmonickou vyváženou chutí. Pražená z vybraných zrn kávy, která jsou pěstována s ohledem na přírodu. Přináší pro každého milovníka nevšední zážitek z šálku té pravé kávy. K dostání v prodejnách Albert káva zrnková a mletá.

Instantní
káva perla

PERLA BIO AROMA

Vyvážená, aromatická chuť bio kávy, pěstovaná s respektem k přírodě. Plantáže jsou při pěstování chráněny před jakýmkoliv zásahem chemikálií a jiných nežádoucích látek. Nedochází tak ke znečištění bezprostředního okolí, půdy, vody ani vzduchu. Díky tomu si ji i vy můžete vychutnat s ještě lepším pocitem a chutí. Nově jako instatní kávu.

Vyberte si další perly

KAPSLE

Perla pro kávovary nespresso

PERLA RISTRETTO No 10

Silná a plná káva pro start do nového dne.

Vyberte si další perly

KAPSLE

Perla pro kávovary dolce gusto

PERLA CAPPUCCINO No 7

Plná a vyvážená chuť pro vaše nejlepší cappuccino.

Objevte
svou Perlu

Vybrat si kávu Perla podle chuti je snadné. Káva Perla je na obalu označena nejen popisem, ale i číslem intenzity. Intenzita představuje charakter a konzistenci kávové směsi, bohatost chuti a sílu vůně. Čím vyšší je číslo, tím je káva silnější. Pro snadný a rychlý výběr použijte náš terč chutí Perla a nemůžete se splést.

Zrnková
Mletá
Instantní
Kapsle
Jemná
Origins brazil
Origins kenya
Originale
Latte macchiato
Vyvážená
Aroma
Bio Aroma
Cappuccino
Espresso
Decaf
Intenzivní
Origins colombia
Italian roast napoli
Lungo
Silná
intenza
RISTRETTO
Espresso Dark Roast

Perla, káva jedinečných chutí přímo z kávomatu Perla.

Vychutnejte si na vybraných prodejnách Albert kávu jedinečných chutí Perla přímo z našich kávomatů nebo si ji vezměte s sebou na cestu.

Vychutnejte si tu pravou perlu