Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyProdejna v Třebíči

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

8. března 2023

Albert otevřel první novou prodejnu v letošním roce. Nachází se v Třebíči

Nový supermarket je umístěn v těsné blízkosti autobusového nádraží a nedaleko historického centra. Prodejnu na místě bývalého second handu uvítali nejen místní obyvatelé, ale i pravidelní cestující, kterým tu podobný typ prodejny dlouhodobě chyběl. Obchod nabízí pohodlný a rychlý nákup s důrazem na čerstvé potraviny. Urychlení nákupu pomáhá i šest samoobslužných pokladen.

Zákazníci můžou vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl, včetně výrobků Fresh Bistro, které jsou ideální pro rychlý oběd nebo svačinu. Sekce Zdravě s Albertem nabízí sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy. Nechybí ani nabídka novinky obchodů Albert, vlastní značka čokolád Delicata, která se vyrábí výhradně z poctivě a udržitelně pěstovaného kakaa.

V prodejně je šest samoobslužných pokladen, což není pro supermarket úplně běžné. Tři jsou na karty a zbytek také na hotovost. „Obsluhované pokladny pak máme tři. Velkou novinkou je také teplý gril a na své si přijdou i milovníci pečiva, protože naše pekárna nabízí také regionální zboží, buchty a balené chleby," popisuje manažerka prodejny Eva Fišerová.

Nechybí kompletně moderní vybavení, včetně LED osvětlení či chladícího nábytku, který je osazen teplotními čidly. Ta pomáhají hlídat teplotu, šetřit energii a snižovat tak uhlíkovou stopu. Elektronické cenovky zase šetří práci zaměstnancům a také papír.

Prodejna je pro zákazníky otevřená denně od 7:00 do 20:00. O zákazníky se starají přes dvě desítky zaměstnanců.