Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyPředvánoční kampaň
Pro média
Náš příběh
Zdravě a udržitelně
Zajímá vás

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

31. října 2023

Užijte si předvánoční čas s novou sběratelskou kampaní v Albertu

Podzim je v plném proudu a Vánoce se nezadržitelně blíží. Užijte si tento čas s novou sběratelskou kampaní v Albertu. Pro domácí hostinu jsou v ní k dostání nádoby a mísy na pečení francouzské značky Pyrex, k zabavení malých pomocníků pak stavebnice Lego. Kampaň potrvá od 1. listopadu do 2. ledna 2024.

S předvánočním obdobím přichází i každoroční shon s přípravou rodinných návštěv a hostin. „Ať už jde o svátek svatého Martina nebo na přípravu těst na vánoční cukroví, chceme našim zákazníkům usnadnit život. Proto jsme pro ně přichystali kolekci obsahující skleněnou mísu, formu na koláč, bochníkovou formu, pekáč s poklicí či různé nádoby na potraviny, které pomohou s přípravou či skladováním v každé kuchyni,“ popisuje Kateřina Hanušová z oddělení marketingu obchodů Albert. Zákazníci mohou získat tyto produkty od značky Pyrex za cenu od 99,90 Kč.

Zábava pro malé stavitele

Ve věrnostní kampani se zákazníci můžou těšit i na produkty oblíbené značky Lego. „Pro malé stavitele jsme připravili několik druhů stavebnic Lego. Stavebnice a ministavebnice Lego mohou sloužit jako odměna do adventního kalendáře nebo dáreček od čerta a Mikuláše. Děti jistě potěší například stavebnice s motivem Harryho Pottera, Disney, Minecraft a mnoho dalšího,“ doplňuje Kateřina Hanušová. Produkty jsou k dostání ve všech prodejnách Albert, nabídka v hypermarketech je pak navíc rozšířená i Lego úložnou hlavu, do které se pohodlně vejdou kostičky ze stavebnic. Produkty lze získat již od 29,90 Kč.

Snadný nákup s body navíc

Tak jako při každé sběratelské kampani získají zákazníci za každých 200 korun nákupu v obchodech Albert jeden bod. Body navíc mohou získat i za partnerské produkty, které jsou vždy označeny v aktuálním letáku. K získání vybraného produktu Pyrex nebo Lego je potřeba nasbírat osm bodů. Albert dává jako dárek dva body navíc v případě klasické papírové kartičky, při využití aplikace Můj Albert získají do začátku dokonce tři body. Výhody mají také zákazníci, kteří mají ve svém okolí dostupnou službu Albert Online – s nákupem obdrží kompletně vyplněnou kartičku.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 1. listopadu 2023 až do 2. ledna 2024 nebo do vyprodání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/lego  nebo www.albert.cz/pyrex.