Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyOriginální a férové čokolády Delicata

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

30. března 2023

Originální a férové čokolády Delicata – Chuť měnit svět

 

Čokoláda může skvěle chutnat, báječně vypadat, překvapit spojením chutí, proměnit se v úžasný dárek a zároveň měnit svět k lepšímu. Nevěříte? Tak to ještě neznáte stylovou holandskou značku čokolád Delicata, která na vás nově čeká exkluzivně v prodejnách Albert.

Mezi originálními příchutěmi čokolád Delicata si najdete tu svou, ať už hledáte dárek mamince k blížícímu se Dni matek, potřebujete špičkovou čokoládu do dezertu nebo zrovna máte chuť na intenzivní kakaový požitek.

Naše srdcovka

Ve stylových barevných obalech vás čekají kromě jiného i tradiční chutě. Potěší vás dokonalá mléčná, oříšková, hořká nebo bílá Delicata ve 100g balení, s níž si užijete klasickou čokoládovou chuť v její nejlepší podobě.

 

Delicata - naše srdcovka

Běžná cena: 36,90 Kč

Exkluzivně v obchodech Albert

 

Překvapivé chutě

Chcete-li zakusit pestřejší kombinaci chutí, se značkou Delicata máte z čeho vybírat. Sáhnout můžete třeba po hořké s borůvkami, bílé s příchutí malinový cheesecake, mléčné s ořechy, karamelem a mořskou solí a po spoustě dalších variant, které vás zaručeně příjemně překvapí.

Delicata - překvapivé chutě

Běžná cena: 69,90 Kč

 

Exkluzivně v obchodech Albert

 

Intenzivní prožitek

Kdo patří k vyznavačům čokolády s vysokým obsahem kakaa, nesmí minout intenzivní 75% nebo dokonce 85% čokoládovou dokonalost. Chuťové obzory si rozšíříte s 75% hořkou čokoládou s mořskou solí.

 

Delicata - intenzivní prožitek

Běžná cena: 54,90 Kč

Exkluzivně v obchodech Albert

 

Čokoláda pro lepší svět

Značka Delicata zpříjemňuje čokoládami svět téměř sto let a zároveň myslí i na budoucnost. Proto garantuje férové podmínky pro farmáře, kteří pro ni udržitelně pěstují kakaové boby, a tím prospívá nejen lidem, ale i celé planetě.

Čokolády Delicata určitě zaujmou na první pohled díky hravému designu a originalitě. Pro nás v Albertu je ale velmi důležité to, že sdílíme stejné hodnoty a jde nám společně o zodpovědný přístup k udržitelnosti a k farmářům,“ říká Kristina Koucká ze společnosti Albert. „Neustále pracujeme na rozšiřování naší nabídky, aby si naši zákazníci mohli vybírat z ještě většího sortimentu kvalitních produktů a objevovat nové chuťové zážitky,“ dodává.