Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyNejmodernější verze obchodů

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

3. července 2023

Nejmodernější verze obchodů Albert nabídne pohodlnější a rychlejší nákup v další pražské prodejně

Albert v pražském obchodním centru Palladium prošel rekonstrukcí. Nabízí tak ještě pohodlnější a rychlejší nákup s důrazem na čerstvé potraviny. Urychlení nákupu pomáhají i nové samoobslužné pokladny, které nyní fungují i na hotovost. Technologické inovace jako LED osvětlení, nový chladící nábytek či teplotní čidla zase šetří energie.

„Modernizace prodejen Albert probíhá na základě nejmodernějších zákaznicích trendů, ale zároveň respektuje umístění daného obchodu. Speciálně pro centra měst jsme vyvinuli nejnovější formát prodejen supermarket 3.0, který umožní nakoupit rezidentům čerstvé potraviny na večeři i oběd a turistům či pracujícím rychlou svačinu,“ říká Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Podle tohoto konceptu, který charakterizuje také vzdušný design s nízkými regály, proběhla i modernizace v pražském Palladiu. „Prodejna je kompletně jinak poskládaná. Dokonce i zákazníci jsou ohromení, jak je hezká. Velmi jim vyhovují nové samoobslužné pokladny, které nyní fungují i na hotovost," popisuje Ivana Borovičková, manažerka prodejny.

Zákazníci můžou vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl, včetně výrobků Fresh Bistro, které jsou ideální pro rychlý oběd nebo svačinu. „Máme více čerstvého sortimentu, jako je maso, ovoce či zelenina,“ doplňuje Ivana Borovičková. Oddělení Zdravě s Albertem zase nabízí sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy.

V prodejně jsou kromě obsluhovaných pokladen také samoobslužné, které nyní fungují i na hotovost. Nechybí nové vybavení, včetně chladícího nábytku, který je osazen teplotními čidly. Ta pomáhají hlídat teplotu, šetřit energii a snižovat tak uhlíkovou stopu. Elektronické cenovky zase šetří práci zaměstnancům a také papír. Díky všem inovacím a novému vybavení ušetří obchod více než třetinu energií.

Prodejna je pro zákazníky otevřená denně od 7:00 do 22:00. O zákazníky se starají téměř dvě desítky zaměstnanců.