Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

17. května 2023

S aplikací Můj Albert nyní zákazníci ušetří ještě více. Pomohou jim s tím kupony na míru

Již 3 miliony zákazníků si stáhlo Můj Albert a jejich počet neustále narůstá. I proto Albert upravuje sbírání kreditů v aplikaci a odměňuje za věrnost a motivuje ke zdravému životnímu stylu. Zákazníci tak ušetří ještě více a zároveň i na produktech, které nejraději nakupují. Novinka „Kupóny pro vás“ začala platit ve druhé polovině měsíce.

„V současné situaci jsou ceny pro zákazníky mimořádné důležité. Proto jsme jim představili řadu způsobů, jak ušetřit. Přinášíme trvale nízké ceny potravin vlastních značek, které doplňují naše promoční nabídky. Dalším způsobem, jak výhodně nakoupit je věrnost a aplikace Můj Albert. V ní nově přicházíme s úpravou sbírání kreditů, díky níž mohou uživatelé získat zpět mnohem více za produkty, které nakupují nejraději,“ vysvětluje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Kupóny pro vás

Každý týden Albert vybere na míru každému uživateli aplikace Můj Albert pět produktů z letáku. Za jejich nákup následně získají kredity navíc, které pak mohou vyměnit za slevu na cokoliv. Nabízené produkty jsou pečlivě vybírané přesně podle toho, co uživatelé skutečně nakupují. Vedle kupónů bude aplikace i nadále nabízet exkluzivní akce a odměňovat za nákup vybraných zdravých produktů a zdravý životní styl.