Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyDejvická Fišerka je v novém

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

29. března 2023

Pohodlnější a rychlejší nákup v dalším pražském Albertu. Dejvická Fišerka je v novém

Obchod na ulici Matějská v pražských Dejvicích nabízí díky rekonstrukci ještě pohodlnější a rychlejší nákup s důrazem na čerstvé potraviny. Technologické inovace jako LED osvětlení, nový chladící nábytek či teplotní čidla šetří energie. S odbavením nákupu zase pomáhají i tři samoobslužné pokladny.

Modernizace proběhla podle nejnovějšího konceptu pro městské supermarkety Albert. Tuto podobu již má například prodejna v Jesenici či na pražském Spořilově. Charakterizuje ji vzdušný design s nízkými regály. „Zákazníci u nás rádi dělají velké rodinné nákupy, takže je pro ně jistě příjemné zjištění, že je prodejna větší. Současně jsme také rozšířili čerstvý sortiment,“ popisuje Jana Kajerová, manažerka prodejny.

Zákazníci můžou vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl, včetně výrobků Fresh Bistro, které jsou ideální pro rychlý oběd nebo svačinu. Oddělení Zdravě s Albertem nabízí sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy.

 

V prodejně jsou tři samoobslužné pokladny a čtyři pokladny s obsluhou. Nechybí nové vybavení, včetně chladícího nábytku, který je osazen teplotními čidly. Ta pomáhají hlídat teplotu, šetřit energii a snižovat tak uhlíkovou stopu. Elektronické cenovky zase šetří práci zaměstnancům a také papír. Díky všem inovacím a novému vybavení ušetří obchod více než třetinu energií. „Při modernizaci jsme mysleli i na naše zaměstnance, kromě prodejny prošla rekonstrukcí také jejich denní místnost a kuchyňka,“ dodává Jana Kajerová.

Prodejna je pro zákazníky otevřená denně od 7:00 do 21:00. O zákazníky se starají necelé dvě desítky zaměstnanců.