Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyAlbert poskytuje svým zaměstnancům kvalitní péči

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

3. července 2024

Albert poskytuje svým zaměstnancům kvalitní péči a atraktivní benefity, stvrzuje ocenění Top Employer

Nezávislý mezinárodní Institut Top Employer ocenil Albert za moderní pracovní prostředí, kvalitní péči o zaměstnance a atraktivní zaměstnanecké benefity, mezi které patří mimo jiné 15% sleva na nákup, stravenkový paušál nebo příspěvek na dopravu.

Albert je na špičce českého retailu ve zdraví, udržitelnosti, čerstvosti, inovacích a v neposlední řadě v přístupu ke svým zaměstnancům a komunitám. To, že se našim lidem u nás dobře pracuje, pravidelně vidíme i na našich průzkumech spokojenosti. Patříme k nejlepším zaměstnavatelům na českém trhu a jsem moc rád, že je toto tvrzení nyní podloženo také prestižní certifikací Top Employer,“ okomentoval ocenění Ctirad Nedbálek, viceprezident HR ve společnosti Albert.

Albert získal certifikaci na základě výborného hodnocení několika faktorů, ke kterým patří například moderní pracovní prostředí, kvalitní péče o zaměstnance či výhodné zaměstnanecké benefity. Mezi oblíbené benefity, které Albert svým 20 000 zaměstnancům poskytuje, patří například stravenkový paušál, 15% sleva na nákup, příspěvek na dopravu a karta Multisport.

Certifikace Top Employer je udělována zaměstnavatelům, kteří se mohou pyšnit vynikajícími pracovními podmínkami a přístupem k zaměstnancům. Ocenění se uděluje každý rok na základně průzkumu skládajícího se z 20 témat, mezi která patří například strategie firmy, pracovní prostředí, nábor talentů, vzdělávání, diverzita, inkluze a další.