Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
NewsroomTiskové zprávyAlbert Online rozšiřuje počet měst, kam doručuje potraviny

Newsroom

Informační servis společnosti Albert ČR

Pro média
Zdravě a udržitelně
Náš příběh
Zajímá vás

21. září 2023

Albert Online rozšiřuje počet měst, kam doručuje potraviny. Navyšuje také sortiment a přidává další akce

Služba online obchodu Albert se od roku 2021, kdy nabídla doručení potravin obyvatelům Brna, rozšířila do dalších velkých moravských měst. Nákup si už mohou pohodlně objednat také obyvatelé Olomouce, Ostravy, Zlína a Otrokovic. Letos na podzim plánuje další rozvoj do měst v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Zákazníci si nově vyberou z ještě většího sortimentu, který obchodník rozšiřuje o více než 3 000 položek. Mohou také využít více akcí. Zároveň s tím se mění i název služby na Albert Online.

Albert nabízí rozvoz potravin již téměř milionu zákazníků, kteří mohou vybírat z tisíců položek. Tento počet ještě vzroste. „Albert Online nabídne nyní stejnou šíři sortimentu jako kompaktní kamenné prodejny,“ vysvětluje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Albert Online také pro Frýdek-Místek, Havířov, Přerov a Prostějov

Nově bude moci službu Albert online využít dalších více než dvě stě tisíc zákazníků. Na začátku října vyjedou první dodávky s potravinami také do měst v okolí Ostravy a Olomouce, půjde o Frýdek-Místek, Havířov, Přerov a Prostějov. Zákazníci v nových městech a také v Ostravě samotné budou moct využít službu doručení ve stejný den.