Už nemusíte navštěvovat specializované prodejny, jestliže chcete nakoupit opravdu ty největší možné delikatesy, nejexkluzivnější a nevšední pochutiny! V prodejnách Albert najdete širokou nabídku produktů. S řadou Albert Excellent k ní však přibyla i nabídka výjimečného, exkluzivního, zkrátka toho nejlepšího zboží.

Albert Excellent = jednoduše to nejlepší bez nutnosti nakupování v úzce specializovaných prodejnách

Jaké výrobky mají své místo v řadě Albert Excellent?

Pro slavnostní příležitosti i zpestření všedního dne vám prémiová řada Albert Excellent nabízí luxusní uzeniny, paštiky, kávu i sladkosti. V období Vánoc a Velikonoc se můžete těšit také na "sváteční limitovanou edici" - například na výborné italské dezerty.

Albert Excellent přináší široký výběr především v uzeninách. Pochutnáte si jak na lahůdkách od českého výrobce obsahující min. 92 % masa, tak na oblíbených španělských klobáskách, salámech a šunkách jako je například. chorizo, iberico či jamon serrano. V naší nabídce nechybí ani německá schwarzwaldská šunka či uzeniny italského původu. Mezi paštikami kraluje jemná paštika s mandlemi a brusinkami.

Káva Albert Excellent má nejen jedinečnou chuť, ale nabízí také přidanou hodnotu v podobě certifikace UTZ, která se zaměřuje na transparentnost a dohledatelnost jednotlivých káv, farmářů a zpracovatelů. Zároveň se tato iniciativa snaží o podporu kvalitního řízení farem a ekologické aspekty pěstování.  

Pod naší prémiovou značkou můžete vyzkoušet i hovězí a telecí maso té nejlepší kvality. Co takhle vyzrálý hovězí steak pocházející z Jižní Ameriky, Austrálie nebo USA? Díky vybraným plemenům a delší době zrání jsou steaky šťavnaté, křehké a výrazné chuti. V nabídce máme i telecí mléčné maso, které je výživově velmi hodnotné. Vyniká svou jemností a křehkostí, jelikož je strava telat založena pouze na mléce. Z důvodu nízkého obsahu tuku telecí maso ocení především ti, kteří dbají na zdravý životní styl.