Už nemusíte navštěvovat specializované top prodejny, jestliže chcete nakoupit opravdu ty největší možné delikatesy, nejexkluzivnější a nevšední pochutiny! V prodejenách Albert najdete širokou nabídku běžných i méně běžných produktů. S řadou Albert Excellent k ní však přibyla i nabídka toho nejvýjimečnějšího a nejlepšího zboží. Představa nákupního košíku naplněného nejběžnějšími potravinami denní potřeby a zároveň excelentními vybranými pochutinami je tak naprosto reálná. Albert je nyní díky řadě Albert Excellent jak poskytovatelem „běžného“ zboží, na jaké jste zvyklí, tak úzkoprofilovým specialistou.

Albert Excellent = jednoduše to nejlepší bez nutnosti nakupování v úzce specializovaných prodejnách

Jaké výrobky mají své místo v řadě Albert Excellent?

Pro slavnostní příležitosti nebo i ozvláštnění všedního dne nabízí řada Albert Excellent luxusní uzeniny, paštiky, fresh džusy i sladkosti. Výborným představitelem celé řady jsou například belgické mléčné čokolády lahodné chuti. Kakao, které je při jejich výrobě použito má certifikát UTZ, což znamená, že je pěstováno způsobem zodpovědným k přírodě a farmáři, kteří jej pěstují, mají spravedlivé podmínky pro hospodaření.V uzeninách nalezne zákazník široký výběr rozdělený podle země původu – uzeniny od českého výrobce obsahující min.92% masa, oblíbené španělské klobásy, salámy a uzeniny jako je chorizo, iberico či jamon serrano, německou schwarzwaldskou šunku či uzeniny italského původu. Mezi paštikami kraluje jemná paštika s  mandlemi a brusinkami.

Vyzkoušejte novinky ze sortimentu prémiové značky  Albert Excellent, která nabízí hovězí a telecí maso té nejlepší kvality. Pod touto značkou najdete  vyzrálé hovězí steaky pocházející  z Jižní Ameriky, Austrálie nebo USA.  Díky vybraným plemenům a delší době zrání jsou steaky  šťavnaté, křehké a výrazné chuti.

V nabídce naleznete i telecí mléčné maso, které je výživově velmi hodnotné. Vyniká svou  jemností  a křehkostí, jelikož je strava telat založena pouze na mléce. Je také dietní z důvodu nízkého obsahu tuku.

Ať už je tedy nákup potravin té nejvyšší kvality vaším standardem, nebo jste se rozhodli „si dnes trochu dopřát“, nemusíte hledat žádnou specializovanou prodejnu. Albert se svou řadou Albert Excellent uspokojí vaše požadavky a chutě naprosto beze zbytku.