Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít
Minipivovary

Albert rozšiřuje nabídku piv z minipivovarů

V obchodech nyní najdete speciální lednice, ve kterých budou piva čerstvá a ve výborné kondici. Celkově v Albertu nabízíme přes 500 druhů piv z 60 minipivovarů. Výběr se liší prodejnu od prodejny a tvoří ho vždy pouze piva z oblastí, které jsou nejblíže dané prodejně.

Albrecht - Zámecký pivovar Frýdlant
Albrecht - Zámecký pivovar Frýdlant

Pivovar Albrecht sídlí v budově obnoveného Zámeckého pivovaru ve Frýdlantu, kde od roku 2014 vaří řemeslná piva za pomoci moderní technologie a prvotřídních surovin. 

Brněnská pivní společnost (Hauskrecht)
Brněnská pivní společnost (Hauskrecht)

Filozofií Brněnské pivovarnické společnosti je vařit poctivé, řemeslné, živé pivo v Brně pro všechny Brňáky, kteří přemýšlejí o tom, co pijí. Piva, nesoucí hrdě značku Petr Hauskrecht – Parní pivovar, zosobňují hodnoty jako je autentičnost, lokální patriotismus spolu s lidským přístupem ke všemu, co děláme. Samotný minipivovar sídlí v budově Na Porážce v areálu bývalých brněnských jatek, která byla postavena v roce 1899.

Gwern rodinný minipivovar
Gwern rodinný minipivovar

Název piva vznikl úpravou keltského výrazu pro strom. 
Pivo je uvařené z žateckého chmele, českého sladu a vody. 
Nabízí výraznou chuť, takovou, jakou má nápoj zvaný pivo mít.

Jarošovský pivovar
Jarošovský pivovar

Navazujeme na staletími prověřenou tradici vaření piva v Jarošově. Vyrábíme pivo malované regionální hrdostí a řemeslnou zručností. Slavíme úspěch nejen svým pivem, ale i designem etiket, který vychází z místních tradic a folklóru.

Knížecí pivovar Plasy
Knížecí pivovar Plasy

Otevření Knížecího pivovaru Plasy a obnovení tak tradice vaření piva v Plasích po 50. letech, proběhlo v srpnu roku 2015. 
V základní nabídce jsou 4 druhy piva. Během roku připravujeme různé pivní speciály rozmanitých druhů a chutí.

Muflon - Pivovar Kunratice
Muflon - Pivovar Kunratice

Produkty našeho řemeslného pivovaru jsou již nyní oceňovány jak znalci, tak širokou veřejností. Pestrostí a kvalitou piva přispívá náš pivovar ke zlepšování pivní kultury v Čechách.

Městský Podorlický pivovar
Městský Podorlický pivovar

I dnes žijeme příběh našeho rodinného pivovaru, kdy naše česká piva vaříme tradičními postupy, tak, jak je vařil Jan Mikš nejstarší již v roce 1913. Naše piva jsou nefiltrovaná, připravovaná 
z čistých pivovarských surovin.

Ogar
Ogar

Beskydská voda, poctivý výběr nejkvalitnějších českých i světových chmelů a sladů společně s poctivým přístupem mladých sládků, kteří se nebojí hledat nové cesty k milovníkům řemeslného piva. To je Pivovar Ogar z Beskyd.

Olivův pivovar
Olivův pivovar

Od června roku 2015 píšeme novodobou historii pivovarnictví v Dolních Břežanech. Produkujeme piva tradičního českého typu, 
ale i řadu svrchně kvašených speciálů.

Pivovar Cvikov
Pivovar Cvikov

Počátky vaření piva ve Cvikově sahají až do roku 1560. V původních kamenných sklepích zrají kvalitní spodně kvašená piva. Na lahodnou a vyváženou chuť nepasterovaných a nefiltrovaných piv dohlíží sládek Martin Čech.

Pivovar Hostivar
Pivovar Hostivar

Naše pivo vaříme tradiční metodou pouze z vody, 
sladu a chmele pod bedlivým dohledem zkušeného vrchního sládka Františka Poláčka. Stálou nabídku na čepu i v lahvích doplňují sezónní speciály.

Pivovar Matuška
Pivovar Matuška

Pivo děláme už od Velikonočního pondělí L.P. 2009 a vaříme jej řemeslným způsobem bez filtrace či pasterizace. Pivovar založil sládek Martin Matuška, který v pivovarnickém oboru pracuje od roku 1981.

Pivovárek Morava
Pivovárek Morava

Založený v roce 2013 v Ostravě, jeho chloubou jsou piva Morava, které vaří zejména ve variantách světlá 10°, světlá 12° a polotmavá 11°.

Proud - experimentální pivovar z Plzně
Proud - experimentální pivovar z Plzně

Náš pivovar sídlí na soutoku řek Mže a Radbuzy, v budově bývalé elektrárny v areálu Plzeňského Prazdroje, jehož jsme součástí. Naše sládková Lenka Straková pro vás spolu se svým týmem vaří spodně i svrchně kvašená piva napříč pivními styly. Naše nabídka zahrnuje celoročně dostupná piva i limitované a sezónní edice. Pivem prostě žijeme! #JsmeProud

Raven
Raven

Progresivní plzeňský pivovar zaměřující se na svrchně kvašená piva zahraničních stylů. Cílem pivovaru je posouvat hranice řemeslného piva, hledat nové cesty a vařit piva, která jsou skutečným chuťovým zážitkem.

Richard
Richard

Pivovar vznikl v roce 2004 v brněnském Žebětíně. Nedaleko místa, kam Vilém Mrštík situoval Pohádku máje s hlavním hrdinou Richardem. Světák a bohém Richard je tváří pivovaru.

Rampušák
Rampušák

Ryze rodinný pivovar z Dobrušky, který vyrábí stabilně pět druhů piv a také pivní speciály. Pivovar v Dobrušce se honosí dlouholetou historií sahající až do roku 1870.

Rudohor
Rudohor

Drsná krajina Rudohoří dala vzniku našemu pivovaru, který vrací tradici řemeslného piva do regionu, jako symbol pýchy patriotů našich hor. Pivo vaříme pouze z místní vody dle tradičních receptur našich předků.

Únětický pivovar
Únětický pivovar

První pivo se vařilo v Úněticích již od 16. století, na což v roce 2010 navázal projekt „Znovuzrození Únětického pivovaru“, pod vedením manželů Štěpána a Lucie Tkadlecových.

Volt
Volt

V pivovaru hledáme nové receptury, výrobní procedury a způsoby jak pro vás připravit Pivo, které vás osvěží a zelektrizuje. Chceme navázat na bohatou historii Jabloneckého vaření piva a rozšířit sbírku pivních speciálů malých českých pivovarů.

Zichovec
Zichovec

Vaříme kolem 60 druhů piv ročně. K řemeslu přistupujeme 
s pokorou a úctou, ale zároveň i trochu bláznivě 
s touhou experimentovat. 
Daří se nám tak posouvat českou pivní craftovou scénu.

Znojemský městský pivovar
Znojemský městský pivovar

Pivovar najdete v areálu znojemského hradu, kde od roku 2015 navazujeme na staletou tradici vaření piva ve Znojmě. Jsme přesvědčeni, že Znojmo si svoje pivo pro místní lidi a z místních surovin zaslouží.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png