Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
OnlineNaše značky

Naše značky

DELICATA

Holandská značka kvalitní čokolády s téměř stoletou tradicí, která vám jednak přináší nezapomenutelné chuťové zážitky, ale hlavně garantuje férové podmínky pro farmáře, kteří pro ni udržitelně pěstují kakaové boby.

NATURE'S PROMISE

Žít zdravě nebylo nikdy jednodušší. Značka Nature‘s Promise nabízí skvělou příležitost, jak snadno udržovat zdravý životní styl a jíst tak, jak naše tělo vyžaduje.

Nature´s Promise pro Vás na základě svých zkušenost nabízí portfolio produktů s jejichž pomocí si můžete připravit chutné a zdravé jídlo z kvalitních surovin, ať už máte rádi cokoli.

ALBERT EXCELLENT

Neodolatelná řada výrobků Albert Excellent přináší delikatesy i pro ty nejnáročnější gurmány. Vyzkoušejte chutná a kvalitní hotová jídla, luxusní uzeniny, lahodné italské dezerty, netradiční paštiky nebo zažijte tapas.

Pro slavnostní příležitosti i zpestření všedního dne, skvěle pohostíte a překvapíte své přátele i rodinu v každém okamžiku. Excelentní požitek…kdykoliv.

ČESKÁ CHUŤ

Česká chuť ztělesňuje ducha tradičního řemesla a českých receptur, které všichni dobře známe a milujeme.

V moderním pojetí a s vysokou kvalitou tak přináší celou řadu poctivých, kvalitních a chutných produktů vyrobených na území Česka z českých surovin. Naším cílem je zachovat pro vás tu pravou českou chuť.

FRESH BISTRO

Fresh Bistro, to je gurmánské spojení chutí a kvality surovin. Pochutnejte si na čerstvých a lehkých pokrmech, které stačí vybrat a jí(s)t!

Zachrání vás, když máte jen malou chvíli na oběd, svačinu či večeři, a zároveň si chcete pochutnat. Z produktů značky Fresh Bistro si můžete sestavit nutričně vyvážená jídla.

SOMMELIER COLLECTION

Exkluzivní výběr vín z celého světa, který dokazuje, že vynikající víno nemusí být jen drahé, pro Vás připravila someliérka Klára Kollárová.

V jejím svěžím výběru najdete odrůdy vín z malých a středních vinařství ze známých i méně známých vinařských oblastí z celého světa. V kolekci najdete například oblíbená moravská, italská, francouzská nebo španělská vína, ale i vína rakouská, německá a mnoho dalších...

PERLA

Najděte svou perlu mezi kávami.

V mistrovských pražírnách se pečlivě vybraná zrnka kávy praží již od roku 1895.

Tyto drahokamy chutí pěstované s respektem k přírodě vám přinášíme ze všech koutů světa.