Seznamte se s některými z nabízených možností, abyste je mohli pohodlně využívat i ve své prodejně,  a to třeba i v kombinaci s bezkontaktními terminály, které jsou dnes už v každém Albertu naprostou samozřejmostí.

MOŽNOSTI PLATEB

 • Hotovost – svůj nákup můžete zaplatit v hotovosti, a to nejen v českých korunách. Všechny prodejny Albert jsou rovněž připraveny přijmout i eura. Aktuální výši kurzu najdete u pokladen. Naše pokladny přijímají pouze eurobankovky do nominální hodnoty 100 € v hodnotě nepřesahující dvojnásobek ceny nákupu. Zpět vracíme české koruny.
   
 • Bezhotovostně  i bezkontaktně – přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club International a JCB. Zaplatit můžete i svým mobilním zařízením pomocí platebních služeb jako Google GPay nebo Apple Pay (závisí na podpoře Vaší banky a Vašeho zařízení).
   
 • Stravenky – přijímáme stravenky společností Sodexo (Gastro Pass), Edenred (Ticket Restaurant) a Le Cheque Déjeuner/UP Česká republika (Chéque Déjeuner stravenky). Maximální počet stravenek při jednom placení je 5 ks a s omezením pouze na nákup potravin (tedy ne alkohol a cigarety).  Vracíme do 10 Kč na nákup.  Stravenky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Elektronické stravenky/stravenkové karty – přijímáme stravenkové karty společností - Cheque Dejeuner/UP Česká republika (Estravenka karta), Edenred (Ticket Restaurant Card), Sodexo (Gastro Pass card - tato karta může být součástí multiproduktové karty Multi Pass Card), CES ePlatby (Gusto karta) a Benefit Plus (Benefit plus card) s kumulativním denním limitem 500 Kč (800 Kč v případě E-stravenka karty) a omezením pouze na nákup potravin (tedy ne alkohol a cigarety). Elektronické stravenky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Dárkové poukázky – v Albertu akceptujeme dárkové šeky od společností Edenred (Ticket Compliment), Sodexo (Dárkový Pass, Bonus Pass) a Le Cheque Déjeuner/UP Česká republika (Cadhoc). Pro příjem dárkových poukázek neexistuje žádný limit, na pokladně přijmeme libovolný počet kusů. Na dárkové poukázky nevracíme hotovost. U Ticket Compliment přijímáme i speciální edici od Plzeňského Prazdroje, kde je přímo na poukázce vyjmenován sortiment, na který může být poukázka uplatněna. Dárkové poukázky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Sociální poukázky – v Albertu akceptujeme sociální poukázky od společností Edenred (Edenred Servis), Sodexo (Asistence Pass) a Le Cheque Déjeuner/UP Česká republika (Šek servis). Pro příjem sociálních poukázek neexistuje žádný limit, na pokladně přijmeme libovolný počet kusů s omezením na nákup potravin, drogerie, školních potřeb/papírnictví a základního textilu (tedy ne alkohol a cigarety). Na sociální poukázky vracíme do 10 Kč na nákup. Sociální poukázky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Dárková karta Albert – Svůj nákup můžete zaplatit dárkovou kartou Albert. Dárkovou kartu Albert koupíte na kterékoliv prodejně Albert.

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY ALBERT

Za dárkové poukázky od Alberta zakoupíte libovolné zboží. Přijímají je všechny naše provozovny v České republice do skončení jejich platnosti, která je vytištěna na přední straně. 

Stravenky, dárkové poukázky, dárkové šeky, elektronické stravenky a dárkové karty Albert nepřijímáme na čerpacích stanicích, akceptujeme tam však dárkové poukázky Albert. 

 

CASHBACK

Držitelé platebních karet, u kterých je podporována služba CashBack, si mohou při placení nákupu přímo u pokladny vybrat hotovost až do výše 3.000,- Kč. Spolu s nákupem tak v Albertu vyřídíte i výběr peněz a nemusíte k tomu hledat bankomat. Informace o vybrané částce bude uvedena na účtence a její výše se započítává do denního limitu pro výběr hotovosti. CashBack je možné uplatnit při nákupu v jakékoliv hodnotě.

V současné době je služba cashback z naší strany zdarma.