Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít

Financování nákupů

Seznamte se s některými z nabízených možností, abyste je mohli pohodlně využívat i ve své prodejně,  a to třeba i v kombinaci s bezkontaktními terminály, které jsou dnes už v každém Albertu naprostou samozřejmostí.

MOŽNOSTI PLATEB

 • Hotovost – svůj nákup můžete zaplatit v hotovosti, a to nejen v českých korunách. Všechny prodejny Albert jsou rovněž připraveny přijmout i eura. Aktuální výši kurzu najdete u pokladen. Naše pokladny přijímají pouze eurobankovky do nominální hodnoty 100 € v hodnotě nepřesahující dvojnásobek ceny nákupu. Zpět vracíme české koruny.
   
 • Bezhotovostně  i bezkontaktně – přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro a JCB. Zaplatit můžete i svým mobilním zařízením pomocí platebních služeb jako Google GPay nebo Apple Pay (závisí na podpoře Vaší banky a Vašeho zařízení).
   
 • Stravenky – přijímáme stravenky společností Sodexo (Gastro Pass), Edenred (Ticket Restaurant) a Up Česká republika (Chéque Déjeuner stravenky). Maximální počet stravenek při jednom placení je 5 ks a s omezením pouze na nákup potravin (tedy ne alkohol a cigarety).  Vracíme do 10 Kč na nákup.  Stravenky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Elektronické stravenky/stravenkové karty – přijímáme stravenkové karty společností - Up Česká republika (Estravenka karta), Edenred (Ticket Restaurant Card), Sodexo (Gastro Pass card - tato karta může být součástí multiproduktové karty Multi Pass Card) a Benefit Plus (Benefit plus card) s omezením pouze na nákup potravin (tedy ne alkohol a cigarety). Elektronické stravenky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Dárkové poukázky – v Albertu akceptujeme dárkové šeky od společností Edenred (Edenred Compliment), Sodexo (Dárkový Pass) a Up Česká republika (Cadhoc). Pro příjem dárkových poukázek neexistuje žádný limit, na pokladně přijmeme libovolný počet kusů. Na dárkové poukázky nevracíme hotovost. U Ticket Compliment přijímáme i speciální edici od Plzeňského Prazdroje, kde je přímo na poukázce vyjmenován sortiment, na který může být poukázka uplatněna. Dárkové poukázky přijímáme na všech našich prodejnách.
 • Sociální poukázky – v Albertu akceptujeme sociální poukázky od společností Edenred (Edenred Servis), Sodexo (Asistence Pass) a Up Česká republika (Šek servis). Pro příjem sociálních poukázek neexistuje žádný limit, na pokladně přijmeme libovolný počet kusů s omezením na nákup potravin, drogerie, školních potřeb/papírnictví a základního textilu (tedy ne alkohol a cigarety). Na sociální poukázky vracíme do 10 Kč na nákup. Sociální poukázky přijímáme na všech našich prodejnách.
   
 • Dárková karta Albert – Svůj nákup můžete zaplatit dárkovou kartou Albert. Dárkovou kartu Albert koupíte na kterékoliv prodejně Albert.

 

CASHBACK

Držitelé platebních karet, u kterých je podporována služba CashBack, si mohou při placení nákupu přímo u pokladny vybrat hotovost až do výše 3.000,- Kč. Spolu s nákupem tak v Albertu vyřídíte i výběr peněz a nemusíte k tomu hledat bankomat. Informace o vybrané částce bude uvedena na účtence a její výše se započítává do denního limitu pro výběr hotovosti. CashBack je možné uplatnit při nákupu v jakékoliv hodnotě.

V současné době je služba cashback z naší strany zdarma.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png