Seznamte se s některými z nabízených možností, abyste je mohli pohodlně využívat i ve své prodejně,  a to třeba i v kombinaci s bezkontaktními terminály, které jsou dnes už v každém Albertu naprostou samozřejmostí.

možnosti plateb

  • Hotovost – svůj nákup můžete zaplatit v hotovosti, a to nejen v českých korunách. Většina prodejen Albert je připravena přijmout i eura. Aktuální výši kursu najdete u pokladen. Naše pokladny přijímají pouze eurobankovky do nominální hodnoty 100 € v hodnotě nepřesahující dvojnásobek ceny nákupu. Zpět vracíme české koruny.
  • Bezhotovostně  i bezkontaktně – přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club International a JCB. Navíc do částky 500 Kč můžete platit i pomocí bezkontaktní karty.
  • Stravenky – přijímáme stravenky společností Sodexo (Gastro Pass), Edenred (Ticket Restaurant) a Le Cheque Déjeuner/UP Česká republika (Chéque Déjeuner stravenky). Maximální počet stravenek při jednom placení je 5 ks a vracíme do 10 Kč na nákup. Stravenky přijímáme ve všech prodejnách Albert.

stravenky

 

  • Elektronické stravenky/stravenkové karty – přijímáme stravenkové karty společností Edenred (Ticket Restaurant Card), Sodexo (Gastro Pass card) a Benefit Plus (Benefit plus card) s kumulativním denním limitem 500 Kč a omezením pouze na nákup potravin (tedy ne alkohol a cigarety). Na elektronické stravenky nelze zpětně nahrávat peníze, v případě vrácení zboží bude hodnota zboží zákazníkovi vyplacena v hotovosti. Elektronické stravenky přijímáme na všech supermarketech, hypermarketech a restauracích.

 

  • Dárkové šeky – na všech prodejnách Albert akceptujeme dárkové šeky od společností Edenred (Ticket Compliment), Sodexo (Dárkový Pass, Bonus Pass) a Le Cheque Déjeuner/UP Česká republika (Cadhod). Pro příjem dárkových poukázek neexistuje žádný limit, na pokladně přijmeme libovolný počet kusů. Na dárkové šeky nevracíme hotovost. U Ticket Compliment přijímáme i speciální edici od Plzeňského Prazdroje, kde je přímo na poukázce vyjmenován sortiment, na který může být poukázka uplatněna.

darkove seky

  • Dárkové poukázky Albert – za dárkové poukázky od Alberta zakoupíte libovolné zboží. Přijímají je všechny naše provozovny v České republice. Chcete dárkovými poukázkami obdarovat své blízké či zaměstnance? Více informací naleznete zde.

dárkové poukázky

Stravenky, dárkové poukázky, dárkové šeky a elektronické stravenky nepřijímáme na samoobslužných pokladnách a na čerpacích stanicích. Na čerpacích stanicích však akceptujeme dárkové poukázky Albert.

 

 

Cashback

Držitelé platebních karet, kterými lze u pokladen platit nákup v našich hypermarketech a supermarketech, si mohou přímo u pokladny vybrat hotovost až do výše 1500 Kč. Spolu s nákupem tak v Albertu vyřídíte i výběr peněz a nemusíte k tomu hledat bankomat. Informace o vybrané částce bude uvedena na účtence a její výše se započítává do denního limitu pro výběr hotovosti. Cashback je možné uplatnit při nákupu nad 300 Kč.

V současné době je služba cashback z naší strany zdarma.

 

 

 

 

Dárkové poukázky

Poukázky jsou v hodnotě 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Hodí se nejen jako dárek pro jednotlivce, ale hojně jejich nákupu využívají i firmy jako daňově zvýhodněné odměny pro své zaměstnance.

V menším množství zakoupíte poukázky na infokoutku prodejen. Při nákupu poukázek s celkovou hodnotou nad 10 000 Kč objednávejte prosím u autorizovaného prodejce
FORMICA Group, s. r. o.

Možnosti objednávky:

V menším množství zakoupíte poukázky na infokoutku prodejen. Při nákupu poukázek s celkovou hodnotou nad 10 000 Kč objednávejte prosím u autorizovaného prodejce
FORMICA Group, s. r. o., který vám poskytne informace k podmínkám objednávek (proces objednávání, zasílání poukázek, poštovné, doplňkový servis jako dotisk loga či textu na zadní stranu poukázky, balíčkování, objednávky formou náhradního plnění a další)