Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít

Albert

Produkty, které znáte pod privátní značkou Albert Quality, se postupně mění na značku Albert. V jednoduchosti je síla a přejeme si, abyste výrobky pod naší značkou snadno poznali. Samozřejmostí je nový design, který více odráží dnešní trendy.

Albert

Pod značkou Albert stále naleznete nejširší paletu výrobků ze všech důležitých kategorií, které jsou kvalitativně srovnatelné s výrobky ze specializovaných prodejen jako například masny nebo pekařství. Ovšem u nás je zakoupíte za daleko přijatelnější cenu.

Veškeré produkty Albert stále procházejí přísným senzorickým kontrolám, které zaručují, že se k vám dostane zboží kvalitní, čerstvé a chuťově i aromaticky dokonalé.

Albert = vysoce kvalitní produkty srovnatelné se značkovými výrobky, avšak za nižší ceny

Jaké výrobky najdete v nové řadě Albert?

Pod touto značkou naleznete postupně dřívější výrobky Albert Quality. Všechny novinky pro vás již připravujeme pod značkou Albert.

Výrobky Albert máme napříč všemi sortimenty - mezi pečivem, masem, hotovými jídly, ovocem a zeleninou, v úseku mléčných výrobků, mezi mraženými potravinami, nápoji i v drogistickém zboží.

Pod značkou Albert nyní koupíte také naše maso. Čerstvost, kvalitu a skvělou cenu u masa pečlivě sledujeme. Proto ve spolupráci s našimi dodavateli nyní nabízíme 3x více masa z českých chovů než dříve. Potřebujete poradit, jak nejlepší kousky našeho masa upravit? Načerpejte inspiraci v našich receptech.

Vyzkoušejte vynikající Albert farmářský jogurt čokoládový, který rozšířil řadu farmářských jogurtů nebo skvělou Albert salsu nejen na večírek. Krásného designu se dočkaly také čaje.

Vyřešte velký rodinný nákup pod jednou střechou. Proč shánět jednotlivé výrobky v mnoha specializovaných prodejnách, když pro vás máme širokou nabídku zboží srovnatelné kvality za příznivější cenu?

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png