Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
Měníme se pro vás

 

Chcete si s námi online nákupy ještě více užít? Máme pro Vás novinky! Online nakupování od teď bude co nejlepší, tak jako na Albert prodejnách. Nejen proto nás od pondělí 18.9. najdete pod značkou 👉 Albert Online.

 

Nové výhody nakupování s Albert Online

 

Chcete mít větší výběr a nakupovat ještě levněji? My Vám to splníme! Každý týden pro Vás budeme mít ještě více akcí, nově jako v letáku pro supermarket, a ceny stejné, jako v hypermarketu. 

 

Ještě jste u nás nenakoupili nebo máte známé, kteří by o tuto příležitost nechtěli přijít? Pak určitě zbystřete! Všichni noví zákazníci od nás dostávají nově slevu 200 Kč na první a 100 Kč na druhý nákup. Ušetřit celkem 300 Kč potěší.  

 

 

 

Rozšiřujeme nabídku o více než 3000 nových položek, které postupně doplňujeme. Budeme Vám tak moct nabídnout ještě více z toho, co máte opravdu rádi.  

 

 

Pečlivě vybíráme všechny produkty a garantujeme jejich čerstvost. V případě, že byste nebyli spokojeni, vrátíme Vám peníze nebo dáme slevu na další nákup.

 

 

Další změny, které na vás čekají

Již nebudeme nabízet slevu 100 Kč při nákupu nad 1500 Kč. Stále u nás budete moci využít dopravu zdarma při objednávce nad 1500 Kč. Doručení objednávek v menší hodnotě bude zpoplatněno následovně: