Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít
Frame 14.png
Frame 13.png
obsah
obsah
Grilovací nabídka od Albertu
gril mate na to.png
Recepty
rajce.png
Skupina-2_05 1.png
kukurice.png
Skupina-2_03 2.png
Skupina-2_17 2.png

Grilujte pořád a s chutí! S grilovací nabídkou od Albertu MÁTE NA TO! 

Královské kuře

Objevte spolu s námi Královskou řadu na gril se 100 % českým původem. Zkuste Královské kuře s marinádami na gril: Marináda se sušenými rajčaty Pomodoro, opravdu pálivá marináda PIRI-PIRI a marináda s máslem a bylinkami. Péči a vytrvalou píli místních farmářů jednoduše poznáte na skvělé chuti a pevnosti masa. Kuřata mají 2x delších chov, jejich krmivo je nutričně vyvážené a mají více místa pro pohyb.

BIO GRILOVAČKA 

Jestli vám není buřt, z čeho je váš špekáček, máte na to zkusit ho BIO! Jen v Albertu máme BIO špekáčky z bio masa, bio koření a bio sádla. Když už máte rádi to přírodní, klidně grilujte komplet BIO. BIO burger, BIO bulka, BIO zelenina, BIO kečup? U nás ano.  

PIRI-PIRI 

Máte na fakt ostrou grilovačku? Naše řada z PIRI-PIRI papriček je totiž opravdu pálivá! PIRI-PIRI špekáčky, PIRI-PIRI burgery, PIRI-PIRI Královská křidélka, nebo poctivě pálivá PIRI-PIRI žebírka. Pokud máte na to, tak s Albertem máte na to, protože cena vás pálit nebude!

RYBY

Grilované ryby, co chutnají jako u moře? Máte na to. Zkuste každý týden něco nového z Rybího trhu a vyberte si rybu z ověřeného původu. Certifikovaného tuňáka, pražmu, krevety, nebo velmi šťavnatého a na gril ideálního lososa kisuče. Grilujte jako u moře na velké slevové vlně. S námi máte na to.  

MASO

Máte na to grilovat maso pořád a s chutí. 100% irské Angus burgery, Salsiccia klobásky, kuře královské chuti nebo šťavnaté Queensland steaky. Dopřejte si pořádnou masovou grilovačku. S pořádnou slevou od Albertu máte na to. 

Burgery

Naše BIO burgery jsou vyrobeny z bio masa, které pochází od farmářů, kteří dbají na životní prostředí a udržitelnost. Každý kousek tohoto šťavnatého masa je plný chuti a zdraví. Přidejte se k nám a objevte skvělou kombinaci zdraví, kvality a lahodné chuti. Užijte si BIO burgery na vašem grilu a udělejte si letní grilování ještě výjimečnějším. S Albertem se grilování stává zážitkem

Grilovací nabídka od Albertu

Zažijte dokonalou grilovací sezónu s Albertem! Naše široká nabídka čerstvých mas, čerstvé zeleniny a kvalitního grilovacího příslušenství vám umožní připravit nezapomenutelné grilování pro rodinu a přátele. Přijďte k nám a objevte chuť letního grilování s Albertem!

Grilovací nabídka od Albertu

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png