Můj Albert

Aplikace, která vás odměňuje za to, že jíte lépe

Aplikace Můj Albert slouží jako věrnostní program, aktuální leták, nákupní seznam a inspirace v jednom. Odměňuje vás kredity za všechny vaše nákupy a extra kredity za nákupy zdravých potravin.

Zároveň Vás informuje o všech aktuálních a Vámi preferovaných akčních nabídkách. Pro každodenní inspiraci tu naleznete recepty a tipy z magazínu Albert.

To nejlepší z Albertu ve vašem mobilu

Odměny za každý nákup

Odměny za každý nákup

Náš věrnostní program je založený na kreditech, které sbíráte při nakupování v Albertu. Kredity se vám ukládají do aplikace Můj Albert, kde si je také můžete proměnit na peníze. Ty vám pak odečteme z ceny dalšího nákupu a nakupování v Albertu tak bude pro vás ještě výhodnější!

Extra odměny za zdravé produkty

Extra odměny za zdravé produkty

Za nákup produktů s certifikátem BIO a výrobků značky Nature’s Promise automaticky získáte kredity navíc. Čím více kusů, tím více kreditů. Zároveň tím prospějete svému zdraví i zdraví své rodiny.

Výhodné nabídky vždy po ruce

Výhodné nabídky vždy po ruce

Přehled akčních nabídek z aktuálního letáku obchodu Albert, kam chodíte nejraději, je samozřejmostí. Aplikace Můj Albert vám navíc přináší exkluzivní nabídky, které jinde nenajdete.

Inspirace na každý den

Inspirace na každý den

Nechybí ani kompletní sbírka receptů a tipů z Magazínu Albert, takže už nebudete mít nouzi o nápady, co uvařit nebo upéct. Suroviny z receptu si navíc snadno přidáte do nákupního seznamu, a tak budou vaše nákupy ještě jednodušší a rychlejší.

(… a to vše) pro vás na míru

Vše vám na míru

Když nám sdělíte své preference, aplikace Můj Albert vám bude každý týden nabízet nové nabídky včetně extra kreditů hlavně na produkty, které máte rádi a nakupujete je nejčastěji. Navíc vám doporučí recepty vyladěné podle vaší chuti.

Objevte možnosti Vašeho Alberta

Albert Zajímají vás další detaily?

Časté dotazy

Co najdu v aplikaci?

Digitální věrnostní karta

Tu najdete v záložce Karta na hlavní obrazovce, slouží k vaší identifikaci na pokladně a ke sbírání a uplatňování kreditů. Je nedílnou součástí vašeho členství ve věrnostním programu.

Peněženka

V záložce peněženka máte možnost spravovat své získané kredity, také svou historii nákupů budete mít díky peněžence vždy po ruce.

Akční leták pro vybranou prodejnu a nabídka výhodnějších produktu na míru

Pro svou vybranou prodejnu Albert najdete v aplikaci vždy aktuální Akční leták. Díky tomu máte přehled o akčním zboží i o jeho případném ohodnocení extra kredity (např. Produkty Nature’s Promise a BIO produkty)

Pro každého člena věrnostního programu, který vyplní své preference připravíme nabídku produktů, které odpovídají jeho chutím a ještě za ně lze získat kredity navíc.

Skvělé recepty z Magazínu Albert

Spoustu skvělých receptů z Magazínu Albert najdete také v aplikaci. Můžete v nich vyhledávat a přidávat si je do oblíbených. Kromě toho můžete suroviny z těchto receptů jednoduše vkládat do Nákupního seznamu a při nákupu pak již na nic důležitého nezapomenete.

Magazín Albert

V aplikaci vždy najdete aktuální číslo Magazínu Albert ve formě PDF. Kromě toho pro vás máme také archiv všech čísel za poslední 2 roky.

Nákupní seznam

S naším nákupním seznamem je nakupování hračka. Položky řadíme podle kategorie, abychom vám ušetřili čas.

Jak se mohu registrovat do věrnostního programu Můj Albert?

Registrovat se je velmi snadné. Při přihlášení do aplikace stačí zadat své telefonní číslo, na které vám ve formě SMS pošleme ověřovací kód, abychom si byli jistí, že se jedná o vaše telefonní číslo. Po úspěšném zadání kódu z obdržené SMS můžete využívat aplikaci Můj Albert naplno.

Co udělat, když aplikaci Můj Albert už nechci? Jak smažu svůj účet?

Samozřejmě si můžete kdykoliv ukončit své členství v programu a smazat svůj Profil. Ztratíte tak historii nákupů a všechny získané kredity, i ty, které jste už měli proměněny na kartě.

Pokud se později znovu rozhodnete do programu Můj Albert vstoupit, začínáte od nuly.

Pokud si přejete ukončit členství ve věrnostním programu, kontaktujte, prosím naši zákaznickou linku na telefonním čísle 800 402 402, nebo na emailu info@albert.cz a sdělte nám váš požadavek.

Co znamená používat Aplikaci bez registrace?

Pokud používáte aplikaci Můj Albert bez registrace do věrnostního programu, tedy bez vytvoření vašeho osobního účtu, můžete ji používat pouze v omezeném režimu bez přístupu ke všem jejím funkcím. Zejména nemáte možnost využívat výhody věrnostního programu Můj Albert, který vás odměňuje za vaše nákupy kredity, které si můžete následně proměnit na slevu na svůj příští nákup.

O co přicházím jako neregistrovaný uživatel?

  • Odměny za nákupy
  • Nabídka zvýhodněných produktů dle vaší chuti
  • Možnost vytvářet sdílený účet, tedy sbírat kredity a využívat slev společně s další osobou
  • Recepty z Magazínu Albert
  • Historie nákupů a účtenky
  • Možnost sdílet nákupní seznam

Jak získám kredity?

Kredity získáte za nákupy v prodejnách Albert Supermarket nebo Albert Hypermarket.

Při nákupu v jakékoli výši použijte věrnostní kartu. Tu najdete v aplikaci Můj Albert v záložce Karta. Tento čárový kód pokladní naskenuje a načtou se vám nové kredity za váš nákup. Aplikace Můj Albert vám bude sčítat částky za každý nákup a za každých utracených 200 Kč získáte jeden kredit. Ve sekci Peněženka pak vždy snadno zjistíte, za kolik je ještě třeba nakoupit, abyste získali další kredit.

Bonusové kredity dostanete např. za nákup akčního zboží, produktů značky Nature`s Promise a BIO potravin. Své kredity můžete navyšovat také plněním speciálních výzev. Více informací najdete v sekci Pravidla programu. (1 kredit odpovídá nominální hodnotě 1 Kč.)

Jak proměním získané kredity?

Z Peněženky si před dalším nákupem můžete převést získané kredity na Kartu k využití ve formě slevy na svůj příští nákup (1 kredit odpovídá nominální hodnotě 1 Kč). Převod proběhne ihned. Kredity z Peněženky můžete převádět na Kartu v násobcích 20-ti kreditů.

Jak uplatním získané kredity?

Jakmile si z Peněženky převedete své kredity na Kartu k využití ve formě slevy, budete moci uplatnit slevu na další nákup. Tento převod proběhne okamžitě a můžete ho dělat vždy po 20-ti kreditech.

Když máte kartu nabitou slevou, při dalším nákupu se jí prokážete na pokladně a slevu vám odečteme z hodnoty nákupu. Jeho celková hodnota ale musí být větší než sleva připravená na kartě.

Je platnost kreditů nějak omezena?

Získané kredity mají omezenou platnost. Pokud je nevyužijete po dobu 6-ti měsíců, odstraníme je z vašeho účtu. Zprávou z aplikace vás o expiraci bodů upozorníme měsíc před vypršením jejich platnosti.

Proč se mi nepřipsaly bonusové kredity?

Některé bonusové kredity se dají získat jen několikrát za omezenou dobu. Stav těchto kreditů se zobrazuje v Peněžence. Více informací najdete v sekci Pravidla programu.

Jaké informace o mně sbíráte a proč?

Držíme jen ty nejnutnější informace k tomu, aby program a aplikace mohli správně fungovat, tedy: telefonní číslo, a pokud nám je sdělíte, pak i jméno, příjmení, pohlaví a datum narození.

Pokud jste nám udělili Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, pak vaše data zpracováváme tak, abychom vám mohli zobrazovat ty nejlepší akční nabídky a jiný personalizovaný obsah.

Kam se mnou vyplněné informace ukládají?

Všechny vámi vyplněné osobní údaje vidíte ve svém Profilu v aplikaci Můj Albert. Uloženy jsou v šifrovaném úložišti vašeho telefonu a v šifrovaném úložišti našeho systému.

Co dělat, když chci změnit své osobní údaje?

Informace o sobě i svých Preferencích můžete měnit v položce Profil kdykoli. Systém zaznamená vámi uvedené změny a upraví vám nabídku obsahu na míru.

Proč se musím přihlásit svým telefonním číslem?

Vaše telefonní číslo se používá jako unikátní identifikátor. Všechny potvrzovací zprávy jsou posílány na váš telefon. Tím je váš účet zabezpečený proti zneužití.

Záleží nám na tom, abyste jedli lépe.
Díky naší nové aplikaci vás za to rádi odměníme
Albert