Skip
Albert logoAlbert logo

Welcome!

My profile
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
OnlineO nás

Nakupujte online to nejlepší od nás

Vše, co máte rádi, včetně značek, které jinde nekoupíte, můžete nyní pořídit i online. Využijte akce a ceny, jako v Albert prodejnách, garanci 100% čerstvosti a slevu 300 Kč celkem na první dva nákupy. Naši kurýři doručí objednávku až k vašim dveřím. Užívat si online výhod můžete již ve vybraných městech Moravy. 

 

 

Kde a za kolik doručujeme

Kde a za kolik doručujeme

Aktuálně vám nákup rádi doručíme v Brně, Olomouci, Přerově, Prostějově, Ostravě, Frýdku-Místku, Havířově, Zlíně, Otrokovicích a jejich okolí. Ověřte si dostupnost služby na vaší adrese kliknutím na tlačítko níže.

 

Ve většině míst, kde doručujeme, nabízíme možnost doručení objednávky v den objednání. Stačí si objednat nákup do 12:00, a můžeme vám ho doručit již od 17. hodiny. Ve Zlíně a Otrokovicích zatím nabízíme doručení nákupu až od druhého dne, ale rádi bychom vás ujistili, že na možnosti rychlejšího doručování pracujeme a budeme se snažit ji co nejdříve zavést i tam.

Doručení nákupu až ke dveřím vám zajistí kurýři ze společnosti DODO nebo MoveTo.

 

Výhody nakupování s Albert Online

Výhody nakupování s Albert Online

Šetřete s námi i online. Máme tolik akcí, jako v letáku pro supermarket a ceny stejné, jako v hypermarketu.

U nás si vždy vyberete to pravé. Lepší pro vaše zdraví od Nature’s Promise, šetrné k přírodě z řady Královské, poctivě české pod značkou Česká chuť a velkou spoustu dalších skvělých produktů.

Pojďte to s námi zkusit, vyplatí se vám to. Na první nákup dostanete slevu 200 Kč a na druhý dalších 100 Kč. Ušetřit celkem 300 Kč potěší.

Vše pro vás pečlivě vybíráme tak, abyste vždy dostali to nejlepší. V případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz nebo slevu na další nákup.

Jak na nakupování s Albert Online

Jak na nakupování s Albert Online

 

1. Zaregistrujte se na našich webových stránkach nebo v aplikaci Albert Online.

 

2. Vyberte si z pestré a široké nabídky plné zajímavých akcí. Objednejte, co potřebujete.

 

3. Nákup vám pečlivě připravíme a doručíme se 100% garancí čerstvosti až k vašim dveřím.