Skip
Albert logoAlbert logo

Welcome!

My profile
0
Menu
LETÁKYRECEPTY
MŮJ ALBERT
Kávy čaje Perla


 

Čaje Perla
 

Prohlédnout


 

Kávy Perla
 

Prohlédnout

čaje vizual

Kde hledat opravdovou Perlu mezi čaji?

V nové kolekci čajů Perla ze všech koutů světa. Objevte černý Assam z Indie, zelenou Senchu z Číny nebo Rooibos z jižní Afriky. Vychutnejte si drahokamy chutí pěstované s respektem k přírodě. Dopřejte si jedinečný zážitek v každém šálku čaje Perla.

 

 

perla čaj rooibos

Origins

Drahokamy chutí ze všech koutů světa. Sypané čaje Perla představují jedinečnou kolekci čajů, jež zosobňuje to nejlepší, co čajový svět nabízí. Indický Assam, zelený čaj sencha, nebo rooibos.

perla čaj selection lemongrass

Selection

V této kolekci najdete různé druhy černých a zelených čajů, jejichž dokonalou chuť podtrhují pečlivě volené ingredience jako je citronová tráva, zázvor, lístky růží či máty peprné.

perla čaj bio green

Perla Bio čaje

Čaje Perla pěstované s respektem k přírodě v bio kvalitě poskytují nepřekonatelný zážitek. Díky výběru těch nejlepších čajových lístků si můžete vychutnat černý čaj, zelený čaj nebo ovocnou infuzi.

perla čaj mainstream english

Perla pro každý den

Mezi nejpopulárnější druhy čaje patří silný a aromatický černý čaj s vysokým obsahem kofeinu. Dále lehký a osvěžující zelený čaj s obsahem antioxidantů a svěží ovocný čaj.

Sbírejte body a získejte
příslušenství Perla

 

Zjistit více

objevte kávy perla

Objevte kávy Perla

Najděte svou perlu mezi kávami. V mistrovských pražírnách se pečlivě vybraná zrnka kávy praží již od roku 1895. Tyto drahokamy chutí pěstované s respektem k přírodě vám přinášíme ze všech koutů světa.

 

 

perla káva kompozice

Zrnková káva

Naše káva je vyráběna s láskou a péčí o lidi a životní prostředí. Zrna jsou pěstována, pražena a balena udržitelným způsobem. Obal je 100% recyklovatelný.

perla káva firenze

Mletá káva

Vychutnejte si skvělou chuť káv Perla plnými doušky a nedovolte, aby vám absence mlýnku znemožnila váš kávový rituál. Předem namletá káva je připravena dodat vám okamžitou dávku povzbuzení.

perla káva bioInstant

Instantní káva

Připravte si kávu během několika vteřin. Vyberte si ze čtyř druhů pečlivě vybraných odrůd s různou intenzitou chuti. V nabídce najdete i bezkofeinovou verzi.

perla káva aulait

Kapsle

Kapsle Perla nabízejí lahodný zážitek z kávy a jsou kompatibilní s kávovary Nespresso®, včetně všech vestavných modelů, i s kávovary Nescafé® Dolce Gusto®.

Vyberte si svou Perlu

Vybrat si kávu Perla podle chuti je snadné. Káva Perla je na obalu označena nejen popisem, ale také číslem intenzity. Intenzita vyjadřuje charakter a konzistenci kávové směsi, bohatost chuti a sílu aroma. Čím vyšší číslo, tím silnější káva. Pro rychlý a snadný výběr použijte náš terčík příchutí Perla a nemůžete udělat chybu.
 

Rainforest Alliance

Pro všechny výrobky vlastních značek, které obsahují kávu, čaj a více než 5 % kakaa požadujeme certifikaci RFA (Rainforrest Alliance) nebo Fairtrade. V současné době máme 100 % čajových a kávových položek certifikovaných. Naší ambicí je mít do roku 2025 100 % výrobků vlastních značek s kakaem (s obsahem 5 % a více), kávou a čajem certifikovaných RFA nebo Fairtrade.
 

Sbírejte body a získejte
příslušenství Perla

 

Zjistit více