Newsroom
Informační servis společnosti Albert ČR

Odměňte sebe nebo své blízké a užijte si Vánoce s poslední letošní sběratelskou kampaní od Alberta

Ať již sháníte dárky pod stromeček nebo jen chcete potěšit sebe či své blízké, jistě vás zaujme kampaň v obchodech Albert. Nabízí kvalitní nože značky Tefal a stavebnice Lego. Za nasbírané body z nákupu mohou zákazníci získat slevu například na kuchyňské nože, brousek nebo speciální vidličku. Pro děti pak můžou vybírat z minisáčků Lego nebo nově v letošním roce i z velkých stavebnic. Vánoční kampaň potrvá od 4. listopadu do 29. prosince.

Zábava s Legem na dlouhé zimní večery

Již tradiční vánoční kampaní potěšíme především malé zákazníky, kteří si mohou rozšířit svou sbírku o 10 nových minisáčků se stavebnicemi Lego a 4 velké stavebnice. „Ve věrnostních kampaních se snažíme přinášet zákazníkům inspiraci a příležitosti k trávení volného času v domácím prostředí. Tyto stavebnice jsou ideální k zabavení dětí a rozvoj jejich tvořivosti,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert a doplňuje: „Tím, že jdou navíc všechny stavebnice kombinovat, mohou si děti vytvářet vlastní originální modely a rozvíjet tak svou fantazii.“

Se správnými noži jde příprava pokrmů sama

Vedle sbírky stavebnic Lego si mohou zákazníci rozšířit i kuchyňské vybavení o kvalitní nože Tefal Heritage, díky nimž je zpracování masa, ryb či jiných, nejen vánočních pokrmů, kulinářský zážitek. „Chceme, aby zákazníci zdravěji a lépe jedli. S tím se pojí i kvalitní nádobí, díky kterému si jednoduše připraví jakýkoliv pokrm a zároveň je vaření bude bavit,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert.

Průběh kampaně

Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. V této kampani sbírají celkem deset bodů, z toho dává dva body Albert jako dárek. Zákazníkům tedy stačí dosbírat jenom osm bodů. Ty pak promění v libovolném obchodě Albert za nabídku ministavebnic Lego se slevou až 79 procent a velkých stavebnic se slevou až 60 procent nebo za nabídku nožů značky Tefal se slevou až 66 procent. Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 4. listopadu a potrvá minimálně do 29. prosince, nebo do vyčerpání zásob.

Více informací a přehled produktů najdou zákazníci v letácích a obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/lego a www.albert.cz/tefal.

Tefal vanoce

Přečíst předešlý článek
Přečíst další článek