Vážení zákazníci, od pondělí 10. 5. opět najdete bez omezení veškerý sortiment, na který jste zvyklí, v našich prodejnách. Zároveň můžete vyzvedávat kampaňové produkty přímo z určeného stojanu bez SMS objednání.
Můj Albert

S novým věrnostním programem v mobilu ušetříte víc a za zdravé jídlo nejvíc. Sbírejte kredity a vyměňte je za slevu na cokoliv.

Informace pro zákazníky


Archiv

27. 04. 2021


Upozornění o stažení produktu kiwi volné

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt Kiwi volné od dodavatele Olympic fruit- BB - SA se šarží 14/05, země původu Řecko, protože nevyhověl laboratorním rozborům.

Zákazníci, kteří si uvedený produkt zakoupili, mohou toto zboží do 29.4. vrátit a dostanou zpět peníze. Za vzniklou situaci se omlouváme.15. 04. 2021


Upozornění o stažení produktu Koriandr

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt Koriandr 20 g od dodavatele Bylinky s.r.o. se šarží 15/02, země původu Maroko, protože nevyhověl laboratorním rozborům.

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili mohou toto zboží vrátit a dostanou zpět peníze. Za vzniklou situaci se omlouváme.12. 04. 2021


Upozornění o stažení produktu VB UNBELIEVABULL BURGER

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že z preventivních důvodů byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt VB UNBELIEVABULL BURGER 160g od dodavatele UNILEVER ČR, spol. s r.o. se šarží 108484N26, s datem spotřeby 22.4.2021, a to na základě informace od výrobce o technickém problému během výrobního procesu, jež mohl zapříčinit potenciální riziko výskytu cizího tělesa (plast) ve výrobku. 

burger

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze nebo se mohou obrátit na spotřebitelskou infolinku společnosti UNILEVER CR, spol. s r.o. na telefonním čísle 844 222 844 nebo e-mailové adrese infolinka@unilever.com. Za vzniklou situaci se omlouváme.24. 03. 2021


Upozornění o stažení produktu Mikrobylinky 40g (slunečnice/zelí červené)

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt Mikrobylinky 40g (slunečnice/zelí červené) od dodavatele Bylinky s.r.o. se šarží L:1201, země původu ČR, protože nevyhověl laboratorním rozborům.

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili mohou toto zboží vrátit do 26. 3. 2021 a dostanou zpět peníze. Za vzniklou situaci se omlouváme.23. 03. 2021


Upozornění o stažení produktu pak choi

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt Salát pak choi od dodavatele ČEROFRUCHT se šarží 1102, země původu Španělskopak choi, protože nevyhověl laboratorním rozborům.

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze. Za vzniklou situaci se omlouváme.22. 03. 2021


Upozornění o stažení produktu zelí červené

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt Zelí červené od dodavatele Blanická Bramborářská se šarží 1103, země původu Česká republika, protože nevyhověl laboratorním rozborům.zeli

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze. Za vzniklou situaci se omlouváme.28. 01. 2021


Upozornění na stažení výrobku Forma na bábovku

Vážení zákazníci,toro forma

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt Forma na bábovku Toro s potiskem růže od dodavatele U.T.C., spol. s r.o. s EAN kódem: 8591177076766, a to z důvodu nesplnění požadavku na kvalitu výrobku. 

Zákazníci, kteří si toto zboží koupili, ho mohou ve kterémkoli z našich hypermarketů vrátit a dostanou zpět peníze.

Za vzniklou situaci se omlouváme28. 12. 2020


Upozornění pro zákazníky

Vážení zákazníci,

na základě krizového opatření vlády České republiky platí zákaz prodeje na vybrané doplňkové zboží.

Po dobu trvání tohoto omezení není možné v prodejnách Albert nejen prodávat, ale ani reklamovat tento sortiment.

Reklamační lhůta u tohoto zboží bude prodloužena o délku trvání zákazu a zákonem vymezený čas na reklamaci tak bude naplněn.

Omlouváme se za toto omezení, které vyplývá z nařízení vlády.

Děkujeme za pochopení.23. 12. 2020


Upozornění na podvrh

podvrhVážení zákazníci,

společnost Albert se distancuje od klamavých soutěží či zpráv slibujících výhru, které se šíří elektronicky prostřednictvím webových stránek, emailů či mobilních aplikací.

Nebezpečí těchto podvodných soutěží, které zneužívají dobré jméno a značku naší společnosti, popsali dobře odborníci na internetovou bezpečnost ze společnosti Avast ZDE.

Společnost Albert podala opakovaně trestní oznámení na neznámého pachatele. Od těchto podvodných soutěží, které zneužívají dobré jméno naší společnosti, se důrazně distancujeme.14. 12. 2020


Informace o stažení produktu Sezamová semínka

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen produkt Sezamová semínka 100g od výrobce IBK se šarží L20024, země původu Indie s minimálním datem trvanlivosti 15.3.2021, protože nevyhověl laboratorním rozborům.

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů do 31.12.2020 vrátit a dostanou zpět peníze. Za vzniklou situaci se omlouváme.

Zpět na informace pro zákazníky