×

Pro správnou funkčnost těchto stránek používáme soubory cookies (více zde). Kliknutím na tlačítko “Souhlasím” souhlasíte s jejich užitím (více zde).   SOUHLASÍM

Informace pro zákazníky


Archiv

21. 03. 2019


Informace o stažení výrobku AEXC Hovězí pečeně s černým česnekem 320 g

Vážení zákazníci,Hovězí

u výrobku AEXC Hovězí pečeně s černým česnekem 320 g Sous Vide s datem spotřeby 20.05.2019, byla prokázána laboratorními testy přítomnost celeru, který není deklarován na obalu.

Zákazníci, kteří si výrobek zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze.

Za vzniklou situaci se omlouváme07. 03. 2019


Informace o stažení výrobku Kelímek To Go

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen výrobek Kelímek To Go od dodavatele U.T.C., spol. s r.o. s EAN kódem 4029811385782 z důvodu nesplnění požadavku o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami.  

Zákazníci, kteří si výrobek s výše uvedeným EANem zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich hypermarketů vrátit a dostanou zpět peníze.

Kelímek15. 02. 2019


Oznámení pro zákazníky

Vážení zákazníci,

pravděpodobně jste zaznamenali, že donedávna jsme na českém trhu působili pod dvěma jmény – Albert jako značka obchodů a Ahold jako jejich provozovatel. Od 1. ledna 2019 jsme obchodní název sjednotili a celá naše společnost se nyní jmenuje jednoduše Albert.

Rádi bychom vás informovali, že ve spojitosti s touto změnou se u některých výrobků našich vlastních značek můžete ještě nějakou dobu setkávat s názvem Ahold. Obaly produktů vlastních značek se snažíme co nejrychleji nahradit novými s aktuální informací, z ekologických a také ekonomických důvodů ale nejprve spotřebujeme již vyrobenou a předtištěnou zásobu obalových materiálů. Věříme, že tato skutečnost pro vás není matoucí a nijak neovlivňuje pohodlí při nakupování v obchodech Albert. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na zákaznické lince.07. 02. 2019


Oznámení pro zákazníky

Můžeme s plnou odpovědností garantovat, že kauza s polským masem s námi nemá nic společného. U veškerého zboží, které v našich obchodech nabízíme, vyžadujeme ty nejvyšší standardy kvality. Od dotčených dodavatelů jsme nikdy žádné maso neodebírali.

V současné době nedovážíme žádné hovězí maso polského původu. Maso, které bylo v Polsku zpracované, je od auditovaných dodavatelů z prověřených chovů a zákazníci se mohou naprosto spolehnout na kvalitu našich výrobků.  Za kvalitu ručíme také Stoprocentní garancí kvality, díky které mohou zákazníci vrátit jakékoliv zakoupení zboží, pokud nejsou spokojeni.

Již v roce 2016 představili ucelený program a nabízíme zákazníkům vepřové a hovězí maso z českých chovů. Veškerá nepromoční nabídka červeného masa a stejně tak i drůbeže pochází od českých dodavatelů. Objemy masa z českých chovů bohužel nejsou dostatečné k zajištění veškerých promočních objemů, které proto doplňujeme o maso od spolehlivých a osobně prověřených zahraničních dodavatelů.20. 12. 2018


Informace o stažení výrobku Ceresit stop plísni All in One 500ml

Vážení zákazníci,

Ceresitupozorňujeme Vás, že byl v široké obchodní síti včetně prodejen Albert na žádost dodavatele Henkel stažen výrobek Ceresit stop plísni All in One (500ml) s EAN kódem 9000101112269.

Zákazníci, kteří si výrobek s výše uvedeným EANem zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze.12. 12. 2018


Informace o stažení výrobku Pilsner Urquell světlý ležák v 5l soudku

Soudek Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl v široké obchodní síti včetně prodejen Albert stažen výrobek Pilsner Urquell světlý ležák, soudek 5l od dodavatele Plzeňský Prazdroj s datem spotřeby 6. 3. 2019, a to šarží L9 249 a L9 250. 

Zákazníci, kteří si výrobek výše uvedených šarží zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze.26. 09. 2018


Informace o stažení výrobku AHB Rýže dlouhozrnná 4 x 100 g

Vážení zákazníci,

Rýžeupozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen výrobek AHB Rýže dlouhozrnná (4 varné sáčky x 100 g) od dodavatele La Food s EAN kódem 8590421622384, a to s datem minimální trvanlivosti: 9. 1. 2020. 

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze.14. 08. 2018


Informace o stažení výrobků

KvětákKvěták

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen výrobek Květák (volný prodej) s šarží 3203

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze.

 

--------------------------------------------

10. 08. 2018

Petržel hladkolistá 50 g

Vážení zákazníci,

Petrželupozorňujeme Vás, že byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen výrobek Albert Petržel hladkolistá (50 g) s EAN kódem 8594023947036, a to s šarží 3201

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze.

 

--------------------------------------------

Kaviár černý z kapelin 50 g

Vážení zákazníci,

Kaviárupozorňujeme Vás, že z důvodu nevyhovujícího laboratorního vyšetření byl z prodeje v obchodní síti Albert stažen výrobek Albert Kaviár černý z kapelin (50 g) od dodavatele Nekton-Vrňata EAN 8590421336021, a to s datem minimální trvanlivosti 19. 5. 2019

Zákazníci, kteří si uvedený výrobek zakoupili, mohou toto zboží ve kterémkoli z našich obchodů vrátit a dostanou zpět peníze.

 09. 07. 2018


Upozornění na klamavou zprávu o dárkových poukázkách Albert

Vážení zákazníci,

prostřednictvím webových stránek, SMS zpráv nebo aplikace Whatsapp šíří falešná informace o dárkových poukázkách, které údajně obchodní řetězec Albert rozdává u příležitosti 27. výročí na českém trhu. Falešné stránky slibují odměnu 2000 Kč za účast v anketě. Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o klamavou zprávu a společnost Ahold ČR nemá s touto aktivitou nic společného. Jedná se o zneužití naší obchodní známky a loga a naše společnost prověřuje možnost podniknout proti této aktivitě právní kroky. Zákazníky před touto informací varujeme. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, radíme vám, abyste na odkaz neklikali a zároveň zprávu dále nešířili.

Albert poukázky15. 03. 2018


Informace o záměně pohonných hmot na čerpací stanici u hypermarketu v Brně

Vážení zákazníci brněnského hypermarketu Albert,

ve středu 14. března 2018 v odpoledních hodinách doplnil pracovník přepravní společnosti na čerpací stanici Albert v Brně (adresou: U Dálnice 744, Modřice 664 42) chybně nádrž s palivem Natural Ultra 95. Nádrže se všemi ostatními pohonnými hmotami jsou v pořádku. 

Pokud jste dne 14. 3. 2018 v odpoledních a večerních hodinách na této stanici natankovali palivo Natural Ultra 95, kontaktujte naši zákaznickou linku na tel. čísle: 800 402 402, případně prostřednictvím e-mailu: info@ahold.cz. Při řešení této situace vám poskytneme plnou podporu.

Za vzniklé komplikace se velice omlouváme.

Zpět na informace pro zákazníky