Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít
Odstartujte přicházející květen pohybem

Odstartujte přicházející květen pohybem

Květen je měsícem lásky a první máj je přece lásky čas. Ať už ho odstartujeme polibkem pod rozkvetlou třešní, vzdáme hold měsíci bez lepku, nebo překonáme své limity na tradičním Volkswagen Maratonu Praha, pojďme lásku prokázat svému tělu.

V neděli 5. 5. 2019 v 9 hodin ráno vyběhne v hlavním městě několik tisíc běžců, kteří doufají, že zdolají trasu dlouhou 42,195 km. Vytrvalost, pevná vůle, spousta energie, odhodlání, ale ani touha překonat sebe sama jim nesmí být cizí.

Pokud o běhání uvažujete a stále nechápete, co na něm všichni vidí tak výjimečného, máme pro vás jednu radu. Zkuste to. Dobré je vybrat si zpočátku pěkné počasí, příjemnou trasu přírodou a pak už si jen obléci sportovní oblečení, obout vhodnou obuv a vyběhnout. Doporučujeme ze začátku střídat chůzi s během, aby si tělo zvyklo. Alespoň 3× týdně zkuste na hodinu vyběhnout ven. Pocit poté bude skvělý. Budete na sebe pyšní.

Po čase zjistíte, že se nejen lepšíte, ale že si postupně vytváříte návyk na běh. A o to jde. Často se vám nebude chtít, často si v hlavě najdete nespočet výmluv, proč nejít. Překonejte je tím jedním důležitým důvodem, proč jít. A tím jste vy.

K běhu můžete v květnu využít dva státní svátky. Pokud zrovna odjíždíte na prodloužený víkend mimo město, přibalte si i sportovní věci a vyběhněte na dovolené. Poznáte tak okolí z jiného úhlu a budete mít nové zážitky.

A pokud zrovna nejste příznivci svižnějšího tempa, zkuste například pochod, a to rovnou ten vyhlášený: Praha–Prčice. Letos se koná v sobotu 18. 5. Vybrat si můžete z několika tras, vzdáleností, můžete jít sami nebo ve skupině.

Nemálo důležitou součástí sportu je vyvážená strava, která jde ruku v ruce s pohybem. Uvidíte, že si vaše tělo přirozeně bude žádat vyváženou stravu. Inspirovat vás mohou například naše zdravé a jednoduché recepty z produktů Nature’s Promise.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv výzvu, věřte, že bude jedním z vašich nejlepších životních rozhodnutí.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png