Jaké výrobky nakupovat v prodejnách Albert, abyste se mohli zúčastnit soutěže? Potraviny jsou označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. A jak naznačuje Klasáček s velkými nůžkami nad hlavou, principem této atraktivní soutěžní hry je vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

 

Herní karty získáte přímo ve vybraných hypermarketech Albert, nebo si je snadno stáhnete na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také mnoho zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost. Víte například, jak poznáte kvalitní šunku nebo máslo a jaké jsou regionální speciality? Stačí málo a budete mít jasno!

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Abyste nezapomněli, že můžete soutěžit a vyhrát jeden ze tří vozů ŠKODA KAROQ a sto tisíc dalších cen, Klasáček a jeho kamarádi vám to budou připomínat také na televizních obrazovkách a v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!