Co je ve hře?

Ve hře je desetidenní ultra all inclusive zájezd do pětihvězdičkového hotelu na Turecké riviéře pro dvě osoby v termínu od 23. 9. 2014 do 3. 10. 2014 v hodnotě 63.980 Kč, což se zdá být jako velice elegantní zakončení léta. Je totiž třeba opět nachytat postupně odeznívající bronz a užít si babí léto trochu jinak.

Pokud se nestanete jedním ze dvou šťastlivců, kteří oslaví svou výhru na Turecké riviéře, nezoufejte. Spravit chuť si můžete něčím na zub, jelikož jsou ve hře ještě poukázky na nákup v Albertu v hodnotě 1.000 Kč a 500 Kč.

Co je v sázce?

V sázce je fotografie jakéhokoliv pokrmu z vaší dovolené (v ČR či v zahraničí) se seznamem použitých ingrediencí a krátkým popisem postupu přípravy. Buďte originální. Čím zajímavější bude fotografie, tím větší šanci na úspěch máte. Vše je doslova ve vašich rukou.

Jak vyhrát?

Zapomeňte na složité registrační formuláře, nutnost nákupu produktů apod. Přihlášení do soutěže hravě zvládnete během několika málo minut. Stačí vám pouze účet na Facebooku a platná emailová adresa.

1) Nejprve se staňte fanouškem stránky Albert na Facebooku

2) Zde naleznete soutěžní aplikaci, kam vložíte svou emailovou adresu, čímž se zaregistrujete.

3) V aplikaci poté vložíte svou fotografii či obrázek pokrmu se seznamem hlavních ingrediencí a stručným popisem postupu přípravy.

Přihlašte se do soutěžní aplikace

Zájezd do turecka

Výherce vybere odborná porota, nemusíte tedy obepisovat rodinu, přátelé a známé a prosit je o nějaké „kliknutí“. Fotografie můžete zasílat od 5. 8. 2014 do 26. 8. 2014. Pro více informací, podrobná pravidla a podmínky klikněte zde.