Klíčem je vaše fantazie

Všichni dobře víme, že právě výzdoba našeho domu či bytu nejlépe odráží naši osobnost. Podělte se s námi o své nápady a estetické cítění a vložte na tyto stránky fotografii svátečního stolu, upraveného podle vašeho jedinečného vkusu. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro retro styl, tradiční eleganci či moderní dekorace; stačí být originální a zaujmout. Vítězná fotografie může být právě ta vaše!

Kdo si hraje, vyhrává

Svíčky, ovoce, mašličky a barevné stužky, nebo třeba hrst mušliček z dovolené - fantazii se meze nekladou! Pro inspiraci se zkuste mrknout na našich 10 tipů, jak ozdobit stůl. Uvidíte, že vůbec není potřeba být profesionálním designérem. Nejdůležitější je, abyste si celý proces užili a dobře se při něm bavili. To je přece hlavní důvod společného stolování!

Prostřený stůl v detailu - se zeleninovým salátem

Další inspiraci najdete v článku Jak připravit menu pro každou příležitost.

Od Jamieho Olivera přímo na váš ubrus

Čím lépe korunovat prostírání, než nádobím z dílny slavné šéfkuchařské superstar? Kolekce talířů Waves Jamieho Olivera je praktická, krásná a hodí se prostě ke všemu. Její design v nadčasově klasické smetanové barvě zdobí elegantní motiv vlnek.

Sada nádobí Waves Jamie Oliver

Sadu tvoří 4 hluboké talíře (průměr 23 cm), 4 mělké talíře (průměr 27 cm) a 4 malé talíře (průměr 21 cm). Na vašem stole se budou krásně vyjímat!

A jak sadu získáte?

Je to velmi snadné! K registraci ani výhře v soutěži není potřeba žádný nákup ani platba. Staňte se fanouškem našeho Facebooku Albert ČR, zaregistrujte se platným emailem do soutěžní aplikace, kterou najdete zde a vložte fotografii nebo obrázek, který bude obsahovat slavnostní tabuli, způsob prostírání, domácí dekorace na jídelní stůl, nebo se bude jiným originálním způsobem týkat tématu soutěže. Fotky můžete vkládat od 19. 6. do 10. 7. 2014.

Nádobí Jamieho Olivera čeká na toho, kdo získá nejvíce hlasů nebo se zalíbí naší porotě. Odměníme celkem deset šťastných výherců!

Další informace a podrobná pravidla soutěže naleznete zde.