Originální jednohubky

Nabízí se možnost koupit několik baget a 4 druhy pomazánek u obslužného pultu a máte vyhráno. Nic tím určitě nezkazíte, ale slavnostní události si vždy žádají něco extra. Buďte originální.

Nám se osvědčilo občerstvení v podobě několika dipů, ke kterým se podávají široké tyčinky, opečené bagetky či nakrájené proužky zeleniny (mrkev, okurka, řapíkatý celer apod.). Celou přípravu zvládnete během chvilky a občerstvíte tím všechny hosty. My pro vás máme následující tipy na dipy, ze kterých si vybere opravdu každý: tuňákový, ostrý thajský, okurkový, avokádový, cibulový a například dip z pečeného lilku. K dipům se rovněž hodí cibulové kroužky. A vše je tak snadné.

Cibulové kroužkyNemáte-li moc času nazbyt, připravte si pro hosty několik dipů, ke kterým podávejte tyčinky, proužky zeleniny nebo například cibulové kroužky.

Chcete-li pohoštění trochu oživit, zkuste také jednoduchý recept na plněné avokádo. Avokádo barevně i chuťově vyvážíte lososovými rolkami. A nakonec můžete ještě přidělat několik bruschett s rajčaty a bazalkou. Celý stůl bude zářit veselými barvami a vynikajícími chutěmi. A to vše zvládnete během několika hodin i s nákupem.

Koktejly na celý večer

Je zvykem nosit si na akci vlastní pití. Můžete se ale domluvit s hosty na přípravě míchaných nápojů, které pozvednou celý večer. Alkoholické koktejly jsou určeny samozřejmě pouze pro dospělé. Děti si můžou vychutnat jejich nealkoholické verze.

Plněné avokádoPlněné avokádo vypadá a zároveň chutná opravdu úžasně. A přitom je tak jednoduché na přípravu.

Pokud jste někde v teple u krbu, jistě vám bodne zmrzlá malinová vodka. Okurková limonáda je zde sice v nealkoholické verzi, tu ale můžete okořenit pár kapkami dobrého ginu a originální míchaný nápoj je na světě. Mojito je stará dobrá klasika. Co takhle melounové mojito? Výhodou je, že každý nápoj nemusíte dělat zvlášť. Stačí vše ve větším množství nalít a vložit do větší nádoby či lavoru a každý se může obsloužit sám. A nezapomeňte i na přípitek.

Doporučujeme, abyste byli opatrní při domácích ohňostrojích a dělobuších, ať vstoupíte do nového roku ve zdraví. Veškerou zábavní pyrotechniku kupujte pouze u autorizovaných prodejců i za cenu vyšší ceny. Bezpečnost je v tomto případě nejdůležitější. I u nás naleznete široký výběr bezpečné zábavní pyrotechniky.

Přejeme Vám, abyste si oslavu užili a samozřejmě šťastný nový rok!