• Děti by měly ve vedrech pít hlavně vodu nebo neslazené čaje
  17.8.2020 – Letošní letní počasí sice není tak úmorné jako v minulých letech, dny s vysokými teplotami se nám ale nevyhýbají. Vedra jsou pro náš i dětský organismus poměrně náročná. Zvládat lépe horké dny zcela určitě pomůže i správný pitný režim. Jeho základem by měla být voda.
 • Další zkrácení účtenek v Albertu přinese úsporu 7 tun termopapíru ročně
  13.8.2020 – Albert nabízí jako první z obchodních řetězců možnost vytisknout zjednodušenou EET účtenku. Mezi standardní a krátkou verzí si volí sám zákazník. Za poslední rok jde o třetí úpravu účtenek. Aktuální zkrácení přinese roční úsporu přibližně sedmi tun termopapíru, což se rovná délce téměř 1 900 km.
 • Horažďovický Albert zpřísňuje preventivní hygienická opatření, zaměstnanci nasadili roušky
  11.8.2020 – Vzhledem k aktuální koronavirové situaci ve městě Horažďovice nečeká Albert na nařízení příslušné Krajské hygienické stanice a rychle reaguje. Od dnešního dne zpřísňuje ve své prodejně preventivní hygienická opatření. Cílem je ochrana zdraví zaměstnanců a zákazníků. Využívá zkušeností ze dříve zasažených oblastí, Litovle, Uničova i Karviné. Pro zákazníky zachovává prodejna plný provoz a otevírací hodiny se nemění, důraz je kladen na maximální bezpečnost. Proto budou zaměstnanci prodejny nosit opět roušky a zintenzivňuje se také frekvence dezinfekcí povrchů a držadel košíků. V prodejně rovněž proběhne plošná dezinfekce.
 • Češi jsou v pití piva konzervativní. Upřednostňují plzeňský spodně kvašený typ a stejnou chuť beze změn
  5.8.2020 – Po světě jsme známí jako národ pivařů, ale na velké experimenty s naším oblíbeným nápojem nás moc neužije. Ve výběru jsme stále konzervativní patrioti. Preferujeme piva z tradičních velkých pivovarů a víme, že pivo jedné značky má chutnat stále stejně. I přes širokou nabídku speciálů, svrchně kvašených piv a různých druhů radlerů u nás vítězí česká piva plzeňského typu. Vyplývá to z průzkumu obchodů Albert, který uskutečnily při příležitosti Mezinárodního dne piva.
 • Cestujte se svými dětmi do světa českých pohádek, inspiruje Albert v nové kampani
  4.8.2020 – Otevřete knížku a vezměte svého malého posluchače na cestu do království plného napínavých, veselých i vtipných příběhů. Pravidelné společné čtení pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, slovní zásobu, paměť či soustředění. Vypravte se do světa tradičních českých pohádek se sběratelskou kampaní od Alberta. Startuje 5. srpna a potrvá do 22. září.
 • Albert pokračuje v plánovaných investicích. V Jesenici u Prahy otevřel nový koncept prodejny
  30.7.2020 – I navzdory koronavirové situaci Albert pokračuje v plánovaných investicích a otevírá další rekonstruované prodejny. Ta jesenická byla otevřena minulý týden a je letos již třicátá šestá, v řadě ohledů je ale výjimečná. Prodejna představuje nový koncept pro rychlejší a pohodlnější nakupování a je prvním Albertem v tomto formátu. Zákazníkům přináší řadu novinek, jako je skenování zboží během nákupu, systém suché páry v oddělení ovoce a zeleniny pro udržení čerstvosti, nebo možnost nakoupit bezobalově luštěniny či suché plody.
 • V Chrudimi otevřel modernizovaný hypermarket Albert. Nabízí moderní a pohodlné nakupování
  23.7.2020 – V minulém týdnu otevřel pro zákazníky nově zrekonstruovaný hypermarket Albert v Chrudimi. Po rychlé třítýdenní přestavbě přivítal zákazníky příjemným moderním prostředním i novým vybavením, které zajistí pohodlný a příjemný nákup. Prodejna přináší řadu inovací, mezi něž patří také nová chladící zařízení, oddělení zdravého stravování nebo rozšířená zóna se samoobslužnými pokladnami.
 • Albert využil koronavirové odstávky na centrále ke kompletní rekonstrukci
  15.7.2020 – Albert využil období koronakrize, kdy zaměstnanci pracovali z domova v režimu home office, a zrekonstruoval pro ně centrálu. Větší část je již hotová a páska u prvního dokončeného patra se stříhala již 1. června, ještě s rouškami na ústech a za malé přítomnosti pracovníků. V té době totiž platilo bezpečnostní rozdělení na dva týmy, které se po týdnech střídaly.