• Jak správně používat oleje v kuchyni. Základní pravidla přehledně
  7.4.2020 – Sezamový, avokádový, dýňový, olivový, konopný, kokosový, slunečnicový nebo řepkový olej. V obchodech najdeme velký výběr různých druhů olejů, ve kterém není vždy snadné se zorientovat. Nesprávným používáním si do těla zbytečně pouštíme škodlivé látky. Víte, jak se kterým olejem nakládat?
 • Albert pomáhá v těžké situaci, daruje potraviny potřebným i zdravotníkům v nemocnicích
  2.4.2020 – Aktuální situace u nás i ve světe mění plány osobní i společenské. Více než kdy jindy je potřeba myslet na ty, kteří to nejvíce potřebují a směřovat k nim naši pomoc. Proto se obchody Albert rozhodly pravidelně darovat tisíce kusů trvanlivého zboží České federaci potravinových bank a dalšími dary podporovat také zdravotníky ve vybraných nemocnicích v nejvíce postižených oblastech. Po dobu trvání nouzového stavu tak Albert rozdá 10 000 porcí jídla týdně.
 • Milion korun pro dětské domovy. Albert chce organizacím usnadnit aktuální fungování
  1.4.2020 – Nadační fond Albert vyhlásil v reakci na krizovou situaci mimořádnou grantovou výzvu, ve které rozdělí 1 000 000 korun. Podpoří tak každodenní fungování organizací, které se starají o děti a rodiny ze sociálně ohroženého prostředí v období epidemie koronaviru.
 • Albert instaluje plexiskla k pokladnám. Zaměstnanci i zákazníci nyní budou více chráněni
  24.3.2020 – Albert rozjel bleskovou akci s instalací plexiskel na pokladnách. Tato dodatečná ochrana pro pokladní i zákazníky bude instalovaná během tří dní na všech dvou a půl tisících pokladnách po celém Česku. Pro zákazníky zároveň Albert nalepí do prostoru před pokladnami navigační samolepky, které vyznačí bezpečný dvoumetrový sanitační odstup mezi zákazníky. Obchody Albert již více než dva týdny plní kritickou úlohu v zásobování obyvatel potravinami a drogistickým zbožím.
 • Supermarket Albert Vltava otevírá pro zákazníky i v těžké době
  20.3.2020 – I během vyhlášeného stavu nouze kvůli rozšíření koronaviru otevřel Albert rekonstruovanou prodejnu. Zákazníci z Modřan a okolí tak dostávají další příležitost ke zdravému a pohodlnému nákupu v sousedství. Rekonstruovaný Albert Vltava otevřel ve středu 18. března a přináší zákazníkům moderní vzdušnou prodejnu rozšířenou o novinky nejen v nabídce zboží.
 • Semkli jsme se a pomáháme si. Albert děkuje za roušky
  19.3.2020 – Procházíme těžkou zkouškou. V těchto nelehkých časech jsme se ale dokázali semknout a vzájemně si pomáháme. Lidská sounáležitost pomáhá také řešit nedostatek ochranných pomůcek. Roušky, díky kterým se můžeme vzájemně chránit, šije, kdo může. Obchody Albert jsou velmi vděčné všem spolkům, jednotlivcům i vlastním zaměstnankyním a zaměstnancům, kteří jim roušky poskytují.
 • Užijte si radostné Velikonoce s novou sběratelskou kampaní. Můžete se těšit na pomocníky pro jarní úklid Kärcher nebo na netradiční pomlázku od Lega
  10.3.2020 – Obchody Albert přináší zákazníkům další sběratelskou kampaň, která udělá radost dětem i dospělým a pomůže v domácnosti navodit jarní atmosféru. Kampaň bude zaměřená na oblíbené ministavebnice a stavebnice Lego, a to v originálním velikonočním přebalu „Vejcounů“. Dospělým pak jistě udělají radost pomocníci od značky Kärcher, díky kterým bude jarní úklid hračka. Kampaň potrvá od 11. března do 21. dubna 2020.
 • Supermarket Albert Galaxie otevřel a zákazníkům nabízí větší prostory a moderní nakupování
  9.3.2020 – Ve středu 4.března otevřel pro zákazníky po dlouhé pauze nově zrekonstruovaný Albert v obchodním centru Galaxie, kousek od metra na pražských Hájích. Jako úplně první obchodní jednotka v tomto centru přivítal zákazníky, a to hned v moderním konceptu městských supermarketů. Obchod nabízí příjemné, moderní prostředí pro rychlý a pohodlný nákup. Zákazníci zde najdou tradiční pekárnu, obsluhovaný úsek nebo širokou nabídku Fresh Bistra s rozmanitou nabídkou rychlého zdravého občerstvení.