• Bertíci pomohou po celém Česku dětem z dětských domovů. Zákazníci Alberta rozhodnou
  18.9.2019 – Přes 130 dětských domovů a dalších organizací z celého Česka letos přihlásilo své projekty do programu Bertík pomáhá. Oblíbeným charitativním programem podporuje Nadační fond Albert vzdělávání a rozvoj dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí z celé republiky. Nejlepší z přihlášených projektů se utkají o hlasy zákazníků ve dvou týdnech na přelomu září a října ve všech hypermarketech a vybraných supermarketech Albert. Nadační fond Albert rozdělí mezi vybrané projekty celkem 4 miliony korun.
 • Další prodejna Albert po rekonstrukci: hostivařský hypermarket láká na čerstvou inspiraci, BIO a zdraví
  5.9.2019 – Ve středu 28. srpna otevřel pro zákazníky zrekonstruovaný Albert v nákupním centru VIVO! Hostivař. Obchod nabízí příjemné prostředí pro pohodlný a rychlý nákup, interiér vyniká svěžími barvami a přírodními materiály, které podtrhují šíři sortimentu a velkou nabídku čerstvých potravin. Novinkou je oddělení Zdravě s Albertem, kde zákazníci najdou přehledně na jednom místě sortiment zdravé a speciální výživy. Součástí hypermarketu je navíc i pekárna s vlastní výrobou. Před obchodem najdou nově zákazníci Fresh Bar s položkami zdravého a rychlého občerstvení a také prodejnu denního tisku.
 • Co jíme u vody? Doma si připravíme obložený chleba, u stánku si objednáme smažený nebo masový pokrm
  27.8.2019 – Letošní léto ještě není u konce, a proto představuje návštěva bazénů, vodních nádrží či rybníků vítané osvěžení. U vody se ale nestravujeme příliš zdravě. Podle exkluzivního průzkumu obchodů Albert preferuje 8 z 10 zákazníků občerstvovacích stánků smažená jídla jako langoše, hranolky a pokrmy z masa. Doma si jídlo připraví více než polovina návštěvníků, přičemž nejčastěji jde o obložený chléb.
 • Dobrá zpráva: Zaměstnanci Alberta vyběhali 109 500 korun pro děti z dětských domovů
  22.8.2019 – Tradiční součástí konce prázdnin se stal dobročinný běh a chůze zaměstnanců pražské centrály obchodů Albert. Touto aktivitou prospívají nejenom svému zdraví, ale pomáhají také Nadačnímu fondu Albert. Letošní akce se konala jako součást 3. ročníku celofiremního „Měsíce zdraví“ a jejím ambasadorem byl paralympijský cyklista Jiří Ježek.
 • Oslaďte si život zdravěji s přírodními sladidly Nature’s Promise od Alberta
  20.8.2019 – Chcete si dopřát zdravější jídelníček, ale přesto se nechcete úplně vzdát sladké chuti? Vyzkoušejte třeba přírodní sladidla z oblíbené řady Nature’s Promise, která jsou navíc v bio kvalitě. Poslouží při přípravě sladkých jídel nebo dezertů a příjemně osladí oblíbené nápoje.
 • Albert v Jihlavě slavnostně odstartoval novou etapu nakupování
  8.8.2019 – Týden po otevření jihlavského Alberta pro zákazníky proběhlo slavností přestřihávání pásky za účasti nejvyššího vedení Alberta, které u té příležitosti poděkovalo svým partnerům, dodavatelům i zaměstnancům. Jihlavský Albert se otevřel pro zákazníky ve zcela nové podobě ve středu 31. července. Obchod v největším jihlavském nákupním centru byl uzavřen tři měsíce, během kterých prošel kompletní proměnou. Jeho hlavním centrem je nyní oddělení čerstvých potravin, o čemž se mohou zákazníci přesvědčit už při vstupu.
 • Příprava na školní rok může být zábava. Vstupte do světa fantazie, inspiruje Albert v nové kampani
  7.8.2019 – Blížící se nový školní rok si žádá novou výbavu. Sice jsou ještě prázdniny, ale proč si začátek školního roku neulehčit? Albert nyní spouští sběratelskou kampaň, která vybaví školáky odměnami. Za body z nákupu mohou zákazníci získat třeba obrázkové encyklopedie nebo batohy, ze kterých si vyberou prvňáčci, teenageři i dospělí. Věrnostní kampaň startuje 7. srpna a potrvá do 8. října.
 • Párkrát klikneš a jedu. Albert testuje robota, který vám přiveze nákup až ke dveřím
  25.7.2019 – Albert v Nizozemsku zkouší další technologickou inovaci ve světě maloobchodu, která zlepší nakupování pro zákazníky. Nizozemský supermarket Albert začal testovat robota, který dokáže bez cizí pomoci doručit nákup z obchodu přímo až k zákazníkovi. Vše za pomoci mobilní aplikace.