• Zpátky do školy s pořádnou výbavou. Při výběru hraje prim kvalita a bezpečnost
  12.7.2018 – Nový školní rok klepe na dveře. Vybavte školáky batohy, penály, výtvarnými či psacími potřebami v moderních designech, které se pyšní pohodlím i funkčností. Školní docházka bude díky nim hned zábavnější. V obchodech Albert najdete pod jednou střechou vše, co školáci a studenti potřebují. A nezapomeňte na to nejdůležitější – kvalitní batoh.
 • Celostátní soutěž Finále Zdravé 5 ovládly kulinářské kreace dětí
  12.6.2018 – Finále Zdravé 5, které pořádá Nadační fond Albert, proběhlo v sobotu 9. června v komunitním centru Plechárna v Praze. Ve čtyřech věkových kategoriích soutěžilo 18 týmů z 11 krajů Česka. Dětské týmy letos zaujaly porotu nejen kreativními recepty, ale i dokonalými kostýmy. Vítěze za odměnu čeká zážitkový pobyt v Ekocentru Orlov u Příbrami.
 • V supermarketech nakupujeme už 27 let. Mladí lidé míří do obchodu třikrát týdně, většinou autem
  6.6.2018 – Před 27 lety se u nás otevřel první novodobý supermarket. Jihlavská prodejna Mana společnosti Ahold přivítala zákazníky 6. června 1991. Jak dnes nakupují Češi, kteří se v době otevření prvního supermarketu teprve narodili? Skoro polovina mladé generace z kraje Vysočina se do obchodu s potravinami ráda projde pěšky, zatímco druhá polovina volí automobil. Nejčastěji nakupují sedmadvacátníci třikrát týdně, ukázal exkluzivní průzkum* obchodů Albert.
 • Chystáte se na výlet do přírody? Inspirujte se tipy na jednoduchá táborová jídla
  6.6.2018 – Letní měsíce přímo vybízejí k dovolené v přírodě. Také s nadšením vyrážíte na celodenní túry a nenecháte si ujít dobrodružství spojené s kempováním u táborového ohně? Užijte si pohodu pod širým nebem a inspirujte se jednoduchými recepty na táborová jídla pro celou rodinu.