• Summer Internship slaví úspěch u vysokoškoláků z celé republiky. Na centrálu Alberta míří studenti za konkrétními projekty
  8.11.2018 – Program Summer Internship vstoupil do své druhé dekády s novou pěticí absolventů. Unikátní program placených stáží, který každoročně vyhlašuje společnost Albert, umožnil studentům z vysokých škol z celé republiky propojit teorii s praxí. Během tří měsíců strávených na pražské centrále mezinárodní retailové společnosti, která v České republice provozuje síť obchodů Albert, měli studenti šanci získat cenné pracovní zkušenosti.
 • Překvapte své nejbližší jedlými dárky. Produkty z řady Albert Excellent potěší v každém vánočním balíčku
  7.11.2018 – Sváteční edice produktů prémiové řady Albert Excellent přináší delikatesy pro ty nejnáročnější gurmety a je jako stvořená pro vánoční hodování. Elegantní balení ozdobí slavnostní tabuli i každý dárkový balíček.
 • Albert v nové kampani potěší fanoušky stavebnic. Inspirovat bude i jedlými dárky
  7.11.2018 – Obchody Albert přináší zákazníkům novou a letos poslední sběratelskou kampaň. Potěší všechny milovníky stavebnice LEGO. Albert zákazníkům nabídne exkluzivní sbírku třinácti mini stavebnic s různou tématikou, které lze mezi sebou i kombinovat. Kampaň potrvá od 7. listopadu 2018 až do 8. ledna 2019. Ve středu 7. listopadu Albert zároveň odstartuje letošní vánoční kampaň zaměřenou na vlastnoručně připravené jedlé dárky.
 • Exkluzivní mikulášská nadílka z Alberta
  23.10.2018 – Odpočítávejte dny do Vánoc díky adventnímu kalendáři plnému ořechů a sušeného ovoce. Jedinečný adventní kalendář od české společnosti Poex najdete pouze v obchodech Albert. Vybrat si můžete ze dvou variant. První obsahuje ořechy a suché plody v čokoládě či jogurtu, druhá s ořechy a suchými plody v přírodní podobě pak určitě potěší nejen ty, kteří dbají na zdravý životní styl. Mikulášskou nadílku doplňte oblíbenými mandlemi v polevě v mikulášských sáčcích.
 • Bertíci se vrací do hypermarketů Albert. Díky hlasování zákazníků rozdělí 3,6 milionu korun
  18.10.2018 – Ve středu 24. října startuje ve všech hypermarketech Albert další ročník úspěšného charitativního programu Bertík pomáhá. Budou to opět zákazníci, kdo rozhodne o projektech na podporu dětí ze sociálně ohroženého prostředí z blízkého okolí. Hlasování oblíbenými žetony Bertíky potrvá dva týdny a skončí 6. listopadu. Nadační fond Albert na základě výsledků hlasování rozdělí celkově více než tři a půl milionu korun, které poputují přímo k dětem – na úhradu studia, autoškoly i zájmových činností.
 • Dýně hokaido vévodí českým kuchyním. Na paty ji šlape máslová
  11.10.2018 – Zdravý jídelníček je spojený s lokálními a zároveň sezónními plodinami. K podzimu neodmyslitelně patří různé druhy dýní. U českých zákazníků jednoznačně dlouhodobě vede dýně hokaido, která je nenáročná na přípravu a nemusí se loupat. Navíc se hodí do sladkých i slaných receptů. Dýňovou dvojkou je máslová dýně.
 • Vyber si a můžeš jí(s)t! Albert otevřel Fresh Bistro
  10.10.2018 – Obchody Albert pokračují na vlně inspirace a čerstvosti a představují nový koncept stravování – Albert Fresh Bistro. Ten zákazníkům nabízí chutné a rychlé občerstvení, které je vyrobeno z čerstvých a kvalitních surovin. Řada Albert Fresh Bistro zahrnuje šest kategorií – wrapy, polévky, hotová jídla, bagety, sendviče a saláty. Stačí si jen vybrat a jí(s)t. Pestré menu potěší i vegetariány. Novinku nyní zákazníci naleznou ve všech obchodech Albert po celém Česku, a to v těsné blízkosti oddělení ovoce a zeleniny.
 • Albert získal ocenění Bílá vrána jako nejlepší zaměstnavatel
  9.10.2018 – Albert si odnesl z 5. ročníku udílení cen Bílá vrána trofej v kategorii Zaměstnavatel. Organizace yourchance, která ceny vyhlašuje, ocenila společnost za dlouhodobou podporu dětí ze sociálně ohroženého prostředí. Albert společně s Nadačním fondem Albert organizuje úspěšný projekt „Do Alberta na praxi“, díky kterému získalo v tomto roce pracovní příležitost 15 mladých lidí z dětských domovů.