• Otevírací doba se během podzimních státních svátků mění
  27.9.2019 – Obchody Albert zůstanou 28. září na Den české státnosti i 28. října na Den vzniku samostatného československého státu až na jednu výjimku zavřené. V souladu se zákonem bude otevřený pouze hypermarket v Českých Budějovicích v ulici Nádražní, a to od 9:00 do 18:00 hodin. 
 • Dopřejte svým dětem BIO svačinku i na cestách. Zdravé ovocné kapsičky Nature’s Promise se vejdou akorát do ruky
  26.9.2019 – Dbáte na zdravý a vyvážený jídelníček svých dětí? Nedělejte kompromisy a dopřejte jim ho nejen v pohodlí domova, ale i třeba na procházce v parku, na pískovišti nebo kdekoliv na cestách. Vyzkoušejte nové ovocné pyré v bio kvalitě z oblíbené řady produktů Nature’s Promise, ukryté v praktických kapsičkách, které se pohodlně vejde do kabelky.
 • Mzdy provozních zaměstnanců prodejen Albert se od 1. 1. 2020 navýší v průměru o 9 %, každý zaměstnanec dostane přidáno nejméně 5 %
  24.9.2019 – Od 1. ledna 2020 navyšuje řetězec Albert mzdy provozních zaměstnanců v prodejnách. Změna, kterou se v těchto dnech dozvídají tisíce pokladních, skladníků, řezníků, zelinářů či pekařů, znamená v průměru navýšení o 9 %, každý provozní zaměstnanec má garantované navýšení minimálně o 5 %. Tato investice do mezd v Albertu je čtvrtou velkou vlnou ročního navyšování a v celkovém součtu se mzdy od konce roku 2016 navýšily v průměru o 58,7 %.
 • Albert hledá nové české BIO dodavatele a do dvou let chce pomoci rozšířit výměru ekologického hospodaření o 100 ha
  19.9.2019 – Společnost Albert aktivně podporuje ekologické zemědělství. Zástupci řetězce dnes společně s českými dodavateli představili široké portfolio bioproduktů. V prodejnách Albert již zákazníci najdou téměř 600 bio položek a maloobchodník nyní intenzivně hledá další partnery pro rozšíření nabídky. Modelový nákup ukázal, že bio již neznamená pouze balené potraviny nebo speciality, ale plnou šíři sortimentu, který naplní běžný rodinný nákupní košík.
 • Bertíci pomohou po celém Česku dětem z dětských domovů. Zákazníci Alberta rozhodnou
  18.9.2019 – Přes 130 dětských domovů a dalších organizací z celého Česka letos přihlásilo své projekty do programu Bertík pomáhá. Oblíbeným charitativním programem podporuje Nadační fond Albert vzdělávání a rozvoj dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí z celé republiky. Nejlepší z přihlášených projektů se utkají o hlasy zákazníků ve dvou týdnech na přelomu září a října ve všech hypermarketech a vybraných supermarketech Albert. Nadační fond Albert rozdělí mezi vybrané projekty celkem 4 miliony korun.
 • Další prodejna Albert po rekonstrukci: hostivařský hypermarket láká na čerstvou inspiraci, BIO a zdraví
  5.9.2019 – Ve středu 28. srpna otevřel pro zákazníky zrekonstruovaný Albert v nákupním centru VIVO! Hostivař. Obchod nabízí příjemné prostředí pro pohodlný a rychlý nákup, interiér vyniká svěžími barvami a přírodními materiály, které podtrhují šíři sortimentu a velkou nabídku čerstvých potravin. Novinkou je oddělení Zdravě s Albertem, kde zákazníci najdou přehledně na jednom místě sortiment zdravé a speciální výživy. Součástí hypermarketu je navíc i pekárna s vlastní výrobou. Před obchodem najdou nově zákazníci Fresh Bar s položkami zdravého a rychlého občerstvení a také prodejnu denního tisku.
 • Co jíme u vody? Doma si připravíme obložený chleba, u stánku si objednáme smažený nebo masový pokrm
  27.8.2019 – Letošní léto ještě není u konce, a proto představuje návštěva bazénů, vodních nádrží či rybníků vítané osvěžení. U vody se ale nestravujeme příliš zdravě. Podle exkluzivního průzkumu obchodů Albert preferuje 8 z 10 zákazníků občerstvovacích stánků smažená jídla jako langoše, hranolky a pokrmy z masa. Doma si jídlo připraví více než polovina návštěvníků, přičemž nejčastěji jde o obložený chléb.
 • Dobrá zpráva: Zaměstnanci Alberta vyběhali 109 500 korun pro děti z dětských domovů
  22.8.2019 – Tradiční součástí konce prázdnin se stal dobročinný běh a chůze zaměstnanců pražské centrály obchodů Albert. Touto aktivitou prospívají nejenom svému zdraví, ale pomáhají také Nadačnímu fondu Albert. Letošní akce se konala jako součást 3. ročníku celofiremního „Měsíce zdraví“ a jejím ambasadorem byl paralympijský cyklista Jiří Ježek.