• Připravte si lahodný šálek kávy se sběratelskou kampaní. Albert inspiruje kávou a čajem
  10.4.2018 – Albert připravil pro zákazníky novou sběratelskou kampaň, která přináší inspiraci pro sdílení radostných okamžiků u kávy nebo čaje společně s rodinou či přáteli. Body nasbírané za nákupy v Albertu mohou zákazníci vyměnit za profesionální vybavení a originální doplňky do své domácí kavárny, a to buď zdarma, či s výraznou slevou. Věrnostní kampaň s názvem „Přineste si kavárnu domů“ potrvá až do 5. června.
 • Velikonoce jsou v Česku stále plné tradic. V Praze patří na stůl hlavně mazanec, ve zbytku země beránek
  26.3.2018 – Velikonoce jsou klasickým obdobím tradic, potvrzují to i údaje z exkluzivního průzkumu obchodů Albert. Devět z deseti lidí v České republice dodržuje alespoň některý z velikonočních zvyků. Mezi ty nejoblíbenější patří barvení vajíček a velikonoční výzdoba domácnosti. Téměř každá druhá pražská domácnost si peče mazanec, zbytek republiky si naopak raději připraví velikonočního beránka. Domácnosti napříč kraji se ve způsobu slavení Velikonoc značně liší, v průměru za velikonoční pohoštění utratí 1140 korun.
 • Neděle 13. května patří maminkám. Potěšte tu svoji čokoládovými delikatesami z Alberta
  21.3.2018 – Druhá květnová neděle je mimořádná. Připadá na ni totiž svátek matek. Oslavte tento den se svou maminkou sladce a s nápadem. Čokoládovou inspiraci naleznete v obchodech Albert.
 • Velikonoce si koledují o nápady. Sběratelská kampaň v Albertu inspiruje k pečení i zdobení
  6.3.2018 – Obchody Albert připravily pro zákazníky velikonoční sběratelskou kampaň, která přináší inspiraci pro společné jarní tvoření s rodinou nebo přáteli. Body nasbírané díky nákupům v Albertu mohou zákazníci vyměnit za originální pomocníky na pečení a zdobení od oblíbené značky Zenker, a to buď zdarma, či s výraznou slevou. Věrnostní kampaň s názvem „Velikonoce si koledují o nápady“ startuje 7. března a potrvá čtyři týdny.
 • Albert na Salimě podpořil mladé pekaře a pekařky
  1.3.2018 – Obchody Albert jsou hlavním partnerem národní soutěže Pekař roku junior 2018, kterou pořádá Svaz pekařů a cukrářů v ČR. Její 22. ročník se konal jako součást Mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství na veletrhu Salima. Vítězný titul si odnesla Klára Kalvodová z Brna. Albert podporuje pekařské řemeslo a učňovské školství dlouhodobě, protože ve velkých obchodech také provozuje pekárny s vlastní výrobou, a navíc odebírá pečivo od desítek regionálních českých pekáren. V rámci výuky i praxe Albert dlouhodobě spolupracuje s odbornými školami po celém Česku.