• Čerstvost, zdravá inspirace a pohodlný nákup. Albert na Zličíně jde vstříc preferencím zákazníků
  19.6.2019 – Lidé ze Zličína i z okolí Prahy-západ mohou od středy 12. června nakupovat v novém hypermarketu Albert. Prodejna v Metropoli Zličín následuje přání zákazníků po pohodlném a rychlém nákupu a již od vstupu vítá moderními barvami a čerstvým sortimentem, na který je zde kladený důraz. Nově nabízí speciální oddělení s potravinami pro zdravý životní styl, sushi koutek či bylinkovou zahrádku. Zličínský obchod je letos první z několika hypermarketů, které Albert představuje v moderní podobě. Do přestavby obchodů investoval v minulých dvou letech přes dvě miliardy korun, letos investice dosáhnou další miliardy.
 • Kamarádi z Pětkova inspirují děti ke zdraví v nové knížce Pohádky Zdravé 5
  13.6.2019 – Zdravá 5 motivuje děti ve školách a školkách ke zdravé výživě. Nyní přichází s novinkou v podobě dětské knížky Pohádky Zdravé 5. Tu budou lektorky programu používat při práci s dětmi. Slavnostní křest proběhl za účasti autorky Alexandry Košťálové v azylovém domě v Horních Počernicích. Povídky jsou nyní dostupné zdarma ve formě audionahrávky. Vznik zábavné vzdělávací knížky a její mluvené verze podpořil Nadační fond Albert. Ten zároveň zastřešuje dlouhodobé aktivity projektu Zdravá 5 zaměřené na zdravý životní styl dětí.
 • Albert získal ocenění Firma pro zdraví za péči o zaměstnance
  4.6.2019 – Albert si ze 4. ročníku konference Péče o zdraví zaměstnanců odnesl ocenění Firma pro zdraví. Nezisková organizace Firma pro zdraví podporuje dlouhodobé a systematické aktivity firem v péči o zdraví pracovníků. Odborníci z organizace Firma pro zdraví ocenili Albert za úspěšný pilotní program „Prevence respiračních onemocnění“.
 • Kuchtíci z celého Česka se utkali v kuchařské soutěži Finále Zdravé 5
  29.5.2019 – V sobotu 25. května se 25 týmů nejlepších kuchtíků z celého Česka utkalo v přípravě zdravého pohoštění v Národním zemědělském muzeu v Praze. V celostátní kuchařské soutěži Finále Zdravé 5 tříčlenné týmy dětí z mateřských a základních škol, dětských domovů a výchovných zařízení již posedmé změřily své síly ve dvou soutěžních disciplínách. Vítězové se již nyní mohou těšit na zážitkový víkend s bohatým programem.
 • Potřebným putuje z obchodů Albert 27 tun potravin. Sbírku v Albertu podpořil i ministr zemědělství
  19.5.2019 – Čtyři desítky obchodů Albert po celém Česku se zapojily do jarní části již sedmého ročníku Sbírky potravin. Ten proběhl v sobotu 18. května v supermarketech po celém Česku. Nejvíce potravin darovali zákazníci v hypermarketu Albert v pražském Centru Chodov, kde Sbírku podpořil i ministr zemědělství Miroslav Toman. Odtud putuje do potravinových bank celkem tři tuny jídla a drogistického zboží. Následně se rozdělí potřebným. Další více než tři tuny potravinového daru slavnostně předali v chodovském hypermarketu také zástupci Alberta potravinovým bankám.
 • Zhoupněte se do letní pohody. Albert v nové kampani inspiruje k letní pohodě a zábavě
  15.5.2019 – Léto. To je zábava, radost, pohyb, houpání v síti a čas strávený venku společně s blízkými. Albert v nové sběratelské kampani inspiruje zákazníky k naplno prožitému létu. Za body z nákupu mohou získat slevu třeba na houpací sítě, praktické skládací koše, piknikové deky, hrnky či praktické lahve. Letní věrnostní kampaň potrvá od 15. května do 30. července.
 • Třetí červnová neděle patří tatínkům. Překvapte je dárkem z Alberta
  2.5.2019 – Víte, že i tatínkové slaví svůj svátek? Poznamenejte si do kalendářů neděli 16. června a připravte na oslavu Dne otců skvělé delikatesy, které naleznete exkluzivně v obchodech Albert.
 • Program „Bertík pomáhá 2020“ otevírá příjem grantových žádostí
  30.4.2019 – Nadační fond Albert vyhlašuje příjem grantových žádostí v programu „Bertík pomáhá 2020“. Úspěšný charitativní program na podporu vzdělávání a rozvoje dětí ze sociálně ohroženého prostředí umožňuje organizacím přihlašovat své projekty. Na podzim zákazníci vyberou úspěšné projekty z jejich okolí oblíbeným hlasováním prostřednictvím žetonků „Bertíků“ v obchodech Albert. Vítězné projekty si celkově rozdělí čtyři miliony korun.